:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
سخنان دکتر علیزاده امامزاده رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در جلسه امروز صحن شورای اسلامی شهر ارومیه

سخنان دکتر علیزاده امامزاده رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در جلسه امروز صحن شورای اسلامی شهر ارومیه

نویسنده: Admin/شنبه, 14 مهر,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

سخنان دکتر علیزاده امامزاده رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در جلسه امروز صحن شورای اسلامی شهر ارومیه
 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، دکتر علیزاده امامزاده در جلسه امروز صحن شورای اسلامی شهر ارومیه ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی و روز دامپزشکی گفت:
نام نیروی انتظامی در تاریخ پرافتخار جمهوری اسلامی قرین و یادآور شجاعت ایمان و غیرت انسان های شریفی است که با توکل به لطف حضرت حق و استعانت از انفاس قدسی حضرت ولی عصر (عج) در حفظ و حراست از امنیت و آرامش کشور دلیرانه تا پای جان ایستاده اند ،تامین امنیت ، تحکیم نظم و اجرای قانون عدالت از مهمترین ارکان ثبات و سلامت نظام اجتماعی و سیاسی است .
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در ادامه اظهار داشت: در کشور ما بخش عمده این وظیفه بر عهده نیروی انتظامی است و ایران کشور باستانی است که بیش از ۲ هزار سال قبل (سلسله هخامنشیان) جهت ایجاد نظم و امنیت از انواع سیستم های ایجاد نظم و امنیت استفاده نموده است.
وی در ادامه اذعان داشت: سیستم نوین ایجاد نظم و امنیت به صد سال پیش دوره ناصرالدین شاه بر می گردد که تا پیروزی انقلاب فراز و نشیب های متفاوتی را طی نموده است.
دکتر علیزاده امامزاده گفت: پلیس ایران برای مدتها از دو قسمت پلیس شهری و ژاندارمری تشکیل شده بود و کمیته انقلاب اسلامی نیز بعنوان حافظ نظم و امنیت داخلی بعد از انقلاب به این مجموعه افزوده شد.
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در بخش دیگری از سخنانش افزود: در سال ۱۳۷۰ با تصمیم مجلس شورای اسلامی این سه نیرو ادغام و سیستم پلیس واحد بوجود آمد که جزئی از ستاد نیروهای مسلح و وابسته به وزارت کشور و در تبعیت از رهبر است.
وی در پایان سخنانش اذعان داشت: نخستین تابلوی شهربانی تهران در سال ۱۲۹۵ ه ش بر سر درب عمارتی در خیابان الماسیه با عبارت (اداره جلیله پلیس دارالخلافه و احتسابیه) مدتی بعد به نظمیه تغییر یافت.در پایان ضمن گرامیداشت یاد و خاطر ۷۸۴ شهید ناجا و ۱۴۰۰ ایثارگر هفته نیروی انتظامی را به حافظان انتظام و امنیت کشور تبریک می گویم.

 

تعداد نمایش ها (171)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
کانال سروش

 

روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان