:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
سومین کنگره ملی شعر فاطمی در ارومیه برگزار می شود

سومین کنگره ملی شعر فاطمی در ارومیه برگزار می شود

نویسنده: Admin/دوشنبه, 23 دی,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

💢سومین کنگره ملی شعر فاطمی در ارومیه برگزار می شود


♨️دبیر اجرایی سومین کنگره ملی شعر فاطمی از برگزاری سومین کنگره ملی شعر فاطمی در ارومیه خبرداد.

♨️ اکبرابوالفتحی در گفت و گو با خبرگزاری ایسنا افزود: سومین کنگره ملی شعر فاطمی با حضور شاعران آیینی از سراسر کشور درارومیه برگزار خواهد شد.

♨️وی با اشاره به اینکه این کنگره در 25 دی ماه سال جاری در حسینیه اعظم علی بن موسی الرضا علیه السلام ارومیه برگزار می شود، تصریح کرد: دومین دوره کنگره با حضور 20شاعر آیینی مطرح برگزار شده و امسال نیز سومین دوره کنگره ملی شعر فاطمی با حضور  ۱۱ شاعر آیینی مطرح برگزار می شود.

♨️دبیر اجرایی سومین کنگره ملی شعر فاطمی با تاکید بر اینکه در 2 دوره گذشته استقبال پرشوری از این کنگره به عمل آمد، یاد آور شد: شعر خوانی شاعران جوان در وصف اهل بیت در حضور شاعران مطرح آیینی کشور از اهداف برگزاری این کنگره است.

♨️وی به حضور چهره‌های ملی شعر آئینی در این کنگره، اشاره و خاطرنشان کرد: مداحی و سوگواری برای حضرت فاطمه زهرا (س) ، استعدادیابی و معرفی شعرای مستعد  شهر در حوزه ی ستایشگری اهل بیت (ع) و تقدیر از حاج فیروز زیرک افتخار مدح مرثیه آذربایجان و پیر غلام ابا عبدالله از جمله محورهای برگزاری این کنگره است.

♨️ابوالفتحی ادامه داد: در این کنگره شاعران برجسته وجوان از استان های تهران، آذربایجان غربی ، زنجان، ، مرکزی و آذربایجان شرقی  از جمله استاد زنجانی، کلامی، حیدری و سازگار حضور خواهند داشت.

تعداد نمایش ها (30)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
کانال سروش

 

روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان