:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
سی و سومین جلسه کمیسیون عمران،برنامه ریزی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

سی و سومین جلسه کمیسیون عمران،برنامه ریزی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

نویسنده: Admin/چهارشنبه, 11 مهر,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

سی و سومین جلسه کمیسیون عمران،برنامه ریزی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

سی و سومین جلسه کمیسیون عمرانی شورای اسلامی شهر ارومیه به ریاست مهندس مسعود پاکی و با حضور مهندس عادل فتاحی و زلفعلی ابراهیمی اعضای کمیسیون، دکتر محمدکاظم زوار معاون فنی و عمرانی شهرداری ارومیه، مهندس رضا صفری مدیر دفتر مطالعات معاونت فنی و عمرانی شهرداری ارومیه ، مهندس حسن پشتگلی معاون عمرانی شهرداری منطقه ۵ ، مهندس فرهاد نوحه گری معاون عمرانی شهرداری منطقه ۴ ، امین محمد عیسی ناظر شهرداری منطقه ۲ ارومیه در تاریخ ۹۷/۷/۹ با دستور جلسه بررسی عملکرد ۶ ماهه سالجاری معاونت فنی و عمرانی و مناطق پنجگانه شهرداری و نیز بررسی آخرین وضعیت پروژه تقاطع غیرهمسطح آذربایجان در سالن جلسات شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، در این جلسه مهندس مسعود پاکی رئیس کمیسیون عمران شورا ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین و تبریک روز جهانی سالمند و روز همبستگی و همدردی با کودکان فلسطینی گفت: بر خود وظیفه می دانم روز همبستگی را به کودکان ایران تبریک می گویم و امیدوارم این همبستگی و همدردی را اول برای کودکان خود بعدا به کودکان فلسطینی انجام دهیم.

وی در ادامه سخنانش با تبریک انتصاب جناب آقای دکتر محمدکاظم زوار بعنوان معاون غنی و عمرانی شهرداری ارومیه اذعان داشت: معاونت غنی و عمرانی شهرداری ارومیه از جایگاه ویژه ای در امر ارائه خدمات عمرانی و خدماتی در شهر ارومیه دارد و امیدوارم با در نظر گرفتن صلاح شهرداری نسبت به وضعیت موجود شاهد عملیات چشمگیر باشیم.

وی در ادامه سخنانش اذعان داشت: در سی و سومین جلسه کمیسیون عمران مسائلی در خصوص پیشرفت و مشکلات پروژه های عمرانی شهرداری ارومیه مطرح شد و اعضای کمیسیون نیز در جهت رفع این موانع اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

مهندس مسعود پاکی در بخش دیگری از سخنانش گفت: گزارش عملکرد ۶ ماهه اول سالجاری معاونت فنی و عمرانی شهرداری ارومیه نیز در جلسه کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت و معاون فنی و عمرانی شهرداری ارومیه نیز گزارشی از میزان پیشرفت پروژه های عمرانی را ارائه نمود.

رئیس کمیسیون عمران شهرداری ارومیه در ادامه سخنانش افزود: در سی و سومین جلسه کمیسیون عمران عملکرد شش ماهه سالجاری مناطق پنجگانه شهرداری مورد بررسی قرار گرفت .

وی در ادامه سخنانش اظهار داشت: پروژه تقاطع غیر همسطح آذربایجان یکی از مهمترین و بزرگترین پروژه های عمرانی شمالغرب کشور است که شهرداری ارومیه در تلاش است با توجه به رکود اقتصادی عملیات عمرانی این پروژه را متوقف ننمایید و شاهد پیشرفت قابل قبولی است.

در ادامه جلسه دکتر محمدکاظم زوار معاون فنی و عمرانی شهرداری ارومیه گزارشی از عملکرد شش ماهه سالجاری و آخرین وضعیت پروژه تقاطع غیرهمسطح آذربایجان را به کمیسیون ارائه کرد.

گفتنی است که مصوبات پیشنهادی کمیسیون عمران به صحن علنی شورای اسلامی شهر ارومیه ارجاع داده شد.

تعداد نمایش ها (84)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
کانال سروش

 

روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان