:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
سی و نهمین جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

سی و نهمین جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

نویسنده: Admin/دوشنبه, 07 آبان,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

سی و نهمین جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.
سی و نهمین جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد خلیل پور و با حضور عبدالرحمن نقشین عضو کمیسیون، علی وقاری مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه ، احد یوسفی مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه، اشرفی معاون مالی و اقتصادی شهرداری ارومیه، علی اصغر احمدزاده مدیر روابط عمومی شهرداری ارومیه ، پیمان حسن زاده دبیر جلسات کمیسیونهای شورا در تاریخ ۹۷/۸/۷ با دستور جلسه بررسی مسائل مالی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه و بررسی نامه های کمیسیون در سالن جلسات شورا برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد خلیل پور رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین و تسلیت اربعین حسینی گفت: امروز شاهد عاشقان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام در اربعین حسینی هستیم و این حماسه همچون سالهای گذشته پرشور و دشمن شکن بود.
وی ضمن تسلیت سالروز شهادت حسین فهمیده ،روز نوجوان و بسیج دانش آموزی اذعان داشت: اربعین حسینی همایش بزرگ مذهبی برای جهان اسلام است و این همایش اتحاد، اقتدار،مبارزه با استکبار و ظلم را به جهانیان نشان می دهد.
حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد خلیل پور با اشاره به روز ۱۳ آبان روز مبارزه با استکبار جهانی و سخنان اخیر ترامپ در خصوص تحریم کشور ایران گفت: بر همه ما یک وظیفه است که در روز ۱۳ آبان خود را با قدرت نشان دهیم.
وی در بخش دیگری از سخنانش اذعان داشت: در سی و نهمین جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا موضوع بررسی تفاهم نامه شهرداری ارومیه و سازمان آموزش و پرورش استان در خصوص استفاده از ظرفیت های مدارس مورد بحث و بررسی قرار گرفت .
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه اذعان داشت: در جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا مقرر گردید تمام زمین هایی که از طریق تفاهم نامه به اذل ه کل ورزش و جوانان استان جهت احداث سالن های ورزشی داده شده است بازنگری گردد.
وی همچنین با اشاره به موضوع طرح خصولتی فرهنگسراهای شهرداری ارومیه اذعان داشت: در جلسه کمیسیون مقرر گردید طرح خصولتی فرهنگسراهای شهرداری ارومیه از سوی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری مطالعه و به کمیسیون ارجاع گردد.
گفتنی است که مصوبات پیشنهادی کمیسیون به صحن علنی شورا ارجاع داده شد.

تعداد نمایش ها (151)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
کانال سروش

 

روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان