:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
شهردار ارومیه : تراموای شهری ارومیه در سال 97 کلنگ زنی می شود

شهردار ارومیه : تراموای شهری ارومیه در سال 97 کلنگ زنی می شود

نویسنده: Admin/چهارشنبه, 25 بهمن,1396/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

شهردار ارومیه :
تراموای شهری ارومیه در سال 97 کلنگ زنی می شود
شهردار ارومیه اعلام کرد: با تامین منابع مالی ارزان قیمت، ترموای شهری ارومیه در سال 97 کلنگ زنی  و وارد فاز اجرایی می شود.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه، محمد حضرت پور، شهردار ارومیه با بیان اینکه تراموای شهری ارومیه در راستای توسعه حمل و نقل عمومی برای افق 1404 پیش بینی شده است، بیان کرد:  این پروژه با تامین منابع مالی ارزان قیمت تا سال 1400 برای استفاده شهروندان مورد بهره برداری قرار می گیرد .
وی با اشاره به راه اندازی تراموای شهری به عنوان یکی از بزرگترین پروژه های شهری مدیریت شهری، بیان کرد:  مطالعات اجرای تراموی شهری ارومیه به اتمام رسیده است و به دنبال تامین منابع ملی بریا راه اندازی و مذاکره با سرمایه گذارهای مختلف مالی هستیم.
شهردار ارومیه با  بیان اینکه برای راه اندازی تراموای شهری، شرکتهای  دارای صلاحیت فنی مشخص شده است، گفت:  برای راه اندازی تراموا  دنبال سرمایه گذاری  هستیم که  از کارکرد خود تراموا  درآمد ایجاد کند و در صورت نبود سرمایه گذار داخلی به دنبال  تامین کننده های مالی خارجی خواهیم بود.
وی با بیان اینکه اعتبار لازم برای راه اندازی تراموا 400 میلیارد تومان است، بیان کرد:  با مشخص سرمایه گذار، در سال 97 کلنگ زنی تراموا برای اجرا  آغاز و تا سال 1400 به بهره برداری خواهد رسید .
شهردار ارومیه در ادامه با اشاره به توسعه حمل و نقل عمومی ، اظهار کرد: با توسعه حمل و نقل عمومی خواهیم توانست  سهم حمل مسافر درون شهری توسط ناوگان حمل و نقل  را از  35 درصد به 50 درصد ارتقا دهیم.

تعداد نمایش ها (140)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
کانال سروش

 

روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان