:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
شهردار ارومیه لایحه بودجه پیشنهادی ۱۲۷۴ میلیارد تومانی سال ۹۷ شهرداری ارومیه را تقدیم شورای اسلامی شهر ارومیه کرد

شهردار ارومیه لایحه بودجه پیشنهادی ۱۲۷۴ میلیارد تومانی سال ۹۷ شهرداری ارومیه را تقدیم شورای اسلامی شهر ارومیه کرد

نویسنده: Admin/ﺳﻪشنبه, 17 بهمن,1396/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

شهردار ارومیه لایحه بودجه پیشنهادی ۱۲۷۴ میلیارد تومانی سال ۹۷ شهرداری ارومیه را تقدیم شورای اسلامی شهر ارومیه کرد

محمد حضرت پور شهردار ارومیه لایحه بودجه پیشنهادی 1274 میلیارد تومانی سال 1397 شهرداری ارومیه را تقدیم رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه کرد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، عصرروز دوشنبه 16/11/96 محمد حضرت پور شهردار ارومیه با حضور در جلسه صحن شورای اسلامی شهر ارومیه ،لایحه بودجه سال 1397 شهرداری ارومیه را تقدیم شورا نمود.

در این جلسه رسول اصغرزاده رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: بودجه سال 1397 شهرداری ارومیه بر اساس اولویتهای شهر تدوین و بررسی شده است و امیدواریم موضاعات مورد نظر در بودجه و بر اساس آن خدمات ارائه شده در شهر ارومیه هدفمند باشد  و تحقق یابد.

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه همچنین در ادامه افزود: بودجه سال 97، اولین  بودجه قابل طرح در دوره پنجم شورای اسلامی شهر ارومیه است و امید است با ارائه راهکارهای صحیح بتوانیم در اجرای طرح ها و پروژه های شهری همچون گذشته تلاش کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه بودجه سال 1397 شهرداری ارومیه بصورت پیشنهادی سازمان ها و شهرداری مناطق بررسی شده است گفت: بودجه پیشنهادی سال 1397 شهرداری ارومیه بصورت پیشنهادی سازمان ها و شهرداری مناطق بررسی شده است و همچنین بررسی چارت شهرداری و عدم تحقق درآمدهای شهرداری جزو برنامه های اصلی دوره پنجم شورا بوده است.

رئیس شورای اسلامی شه ر ارومیه همچنین با تقدیر از تلاش ها و زحمات خبرنگاران و اصحاب مطبوعات اذعان داشت: شفافیت در عملکرد از طریق رسانه ها از اولویت های برنامه های پیش رو است و بنده جا دارد به نوبه خود از شفاف سازی و اطلاع رسانی صحیح خبرنگاران و اصحاب مطبوعات تقدیر و تشکر نمایم.

در ادامه جلسه محمد حضرت پور شهردار ارومیه گفت: ارتقای کیفیت زندگی شهری و مشارکت مردم در اداره شهر، تکمیل پروژه های نیمه تمام و  ارتقای انضباط و انسجام اداری از  مهمترین سیاستها و  اولویت های بودجه ۹۷ شهرداری ارومیه است.

شهردار ارومیه در ادامه سخنانش با اشاره به اینکه مشارکت مردم در تامین هزینه های مدیریت شهری  از اهمیت ویژه ای برخوردار است اذعان داشت: مشارکت مردم در تامین هزینه های مدیریت شهری  از اهمیت ویژه ای برخوردار است و اما با توجه به رکود حاکم بر بازار مسکن بخشی از درآمدهای شهرداری در سال ۹۶ تحقق نیافت .

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه بودجه سال96، 60 درصد تحقق یافته است اظهار داشت: بودجه پیشنهادی سال 97شهرداری ارومیه ، 1274 میلیارد تومان است که 70 درصد آن غیر نقدی محقق خواهد شد و این بودجه بر اساس سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری، دولت و شورای اسلامی شهر بسته شده است.

محمد حضرت پور با اشاره به اینکه استفاده از ظرفیت  فرهنگسرا ها و مدیریت محله محور  در سال 97 از اهمیت ویژه ای برخوردار خواهد شد گفت: در بودجه سال 97 به پروژه های  شاخص  و ستاره دار نگاه ویژه ای شده است و در این میان نیز به طرح 2020،  ارومیه شهر  ایده ال  برای گردشگری در سال 97  بودجه ویژه ای برای تحقق آن  تخصیص می یابد.

شهردار ارومیه همچنین در ادامه اذعان داشت: اتمام پروژه ای نیمه تمام ، توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی و اتمام طرح تفصیلی ، توسعه باغ رضوان ارومیه ، توسعه فضای سبز از اولویت های بودجه سال 97 شهرداری است و اجرای پروژه یادمان شهید باکری دوباره تدوام می یابد و در صورت کمبود بودجه از منابع مالی دولتی استفاده شود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه تراموای شهری با  تامین سرمایه گذار در سال 97 کلنگ زنی می شود گفت: تراموای شهری  با  تامین سرمایه گذار در سال 97 کلنگ زنی می شود و 16 درصد  از بودجه سال 97  جاری و 84 درصد به پروژه های عمرانی اختصاص یافته است.

تعداد نمایش ها (153)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
کانال سروش

 

روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان