:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
مصوبات کلی این هفته شورای اسلامی شهر ارومیه از زبان حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد خلیل پور سخنگوی شورا

مصوبات کلی این هفته شورای اسلامی شهر ارومیه از زبان حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد خلیل پور سخنگوی شورا

نویسنده: Admin/شنبه, 21 بهمن,1396/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

مصوبات کلی این هفته شورای اسلامی شهر ارومیه از زبان حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد خلیل پور سخنگوی شورا

حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد خلیل پور سخنگوی شورای اسلامی شهر ارومیه مصوبات کلی این هفته کمیسیون های تخصصی شورا را ارائه نمود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ،وی در بخش از سخنانش مصوبات کلی این هفته شورای اسلامی شهر ارومیه را به شرح ذیل گزارش داد:

*مقرر گردید سازمان پایانه های مسافربری شهرداری ارومیه با اخذ تعهد نامه کتبی از مدیر عامل سازمان آسیا سفر در خصوص تخلیه محل استقرار فعلی این شرکت بنا به تخلیه بی قید و شرط محل بنا به صلاحدید سازمان تمهیدات لازم جهت انتقال این شرکت به محلی جدید برابر توافقات صورت گرفته در جلسه شورا (محل فعلی استقرار شرکتهای بین المللی) اتخاذ نماید .

*مقرر گردید شهرداری ارومیه ضمن نظارت مستمر بر روند راه اندازی بازارچه خود اشتغالی بانوان تفاهم نامه ای مشترک مابین شهرداری و این مجموعه را با حضور نمایندگان حقوقی دو طرف با لحاظ نمودن بازه های زمانی مختلف از قبیل : 3 ماهه اول با اجاره بهاء 50 هزار تومان با ارزیابی شناسایی بانوان بی سرپرست و بد سرپرست ، 3 ماهه دوم با اجاره بهاء 50 هزار تومان با ارزیابی اقدامات توسعه ای و آموزشی ، 6 ماهه دوم با اجاره بهاء 100 هزار تومان با ارزیابی رونق کسب و کار و نهایتا تمدید قرار داد تا 3 سال در صورت رضایت شهرداری با قیمت گذاری کارشناسی اقدام گردد .

*مقرر گردید در بحث پایانه ها

-در هسته مرکزی پیشنهاد مطالعه پایانه زمین موجود شهرداری در خیابان عطائی ، و با استفاده از فضای 10 متر حاشیه ادامه عطائی پیش بینی گردد .

- در هسته مرکزی زمین خالی در میدان ولایت فقیه در خیابان طالقانی مورد بررسی قرار گیرد

- در هسته حاشیه و نیمه متمرکز بررسی و استفاده از زمین پشت کلانتری 14 و بانک قوامین فلکه مدرس در برنامه مطالعاتی قرار گیرد

- در هسته نیمه متمرکز و حاشیه شهر نحوه استفاده از دوازه مهاباد و کاراژ ایوبی و عبدالهی تملک شده توسط شهرداری در برنامه مطالعاتی قرار گیرد .

*مقرر گردید شهرداری ارومیه پس از هماهنگی لازم و نهایی با اهالی ساکن در مجتمع 500 دستگاه و سرمایه گذار محترم با اتخاذ تدابیر قانونی و قضائی لازم نسبت به ارسال اخطار کتبی به تمامی ساکنان این مجموعه مسکونی جهت تخلیه تمامی واحدها برای اقدامات بعدی در موعد مقرر اقدام و نتیجه را جهت استحضار و اتخاذ تصمیمات مقتضی به شورای اسلامی شهر ارجاع نماید .

تعداد نمایش ها (108)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
کانال سروش

 

روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان