:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
نائب رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه: در شرایط فعلی و محدودیت منابع مالی شهرداری ، اولویت اول پرداخت حقوق و تامین مشکلات معیشتی کارکنان می باشد.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه: در شرایط فعلی و محدودیت منابع مالی شهرداری ، اولویت اول پرداخت حقوق و تامین مشکلات معیشتی کارکنان می باشد.

نویسنده: Admin/چهارشنبه, 11 مهر,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نائب رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه:
در شرایط فعلی و محدودیت منابع مالی شهرداری ، اولویت اول پرداخت حقوق و تامین مشکلات معیشتی کارکنان می باشد.
مهندس عادل فتاحی نائب رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: امروز با توجه به شرایط فعلی و محدودیت منابع مالی شهرداری اولویت اول پرداخت حقوق و تامین مشکلات معیشتی کارکنان می باشد.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، مهندس عادل فتاحی که در سی و سومین جلسه کمیسیون عمران سخن می گفت ضمن تبریک مجدد هفتم مهرماه روز جهانی آتش نشانی و ایمنی و بزرگداشت مولوی و روز جهانی همبستگی و همدردی با کودکان و نوجوانان فلسطینی و گرامیداشت روز سالمندان و نیز عرض خیرمقدم به حضور مهندس زوار معاونت محترم فنی و عمرانی و کارشناسان و مدیران عمرانی مناطق پنج گانه شهرداری و تشکر از زحمات های مهندس زوار در دوران ریاست حوزه حراست شهرداری و آرزوی موفقیت در پست جدید و همچنین تقدیر از زحمات مهندس جوان کیا گفت: رکود حاکم بر مسکن و ساخت و ساز بعنوان درآمدهای پایدار شهرداریها و چند برابر شدن مصالح ساختمانی بخصوص قیمت قیر در چند ماه اخیر به لحاظ اینکه قیر از نیازهای ضروری شهرداری در آسفالت معابر و بعنوان فرش زیر پای مردم و حجم بالای نیاز شهرداری به قیر، خواستار ورود جدی دولت محترم و مجلس شورای اسلامی در نظارت بر قیمت ها بخصوص حوزه معیشتی شهروندان و مردم شدند.
وی در بخش دیگری از سخنانش اذعان داشت : در شرایط فعلی و محدودیت منابع مالی شهرداری اولویت با پرداخت حقوق و تامین مشکلات معیشتی کارکنان می باشد ولی پرداخت مطالبات پیمانکاران و رفع نیازها و کارهای روزمره منابع شهرداری خدمات رسانی در حوزه های مختلف همچنان ادامه دارد.
مهندس عادل فتاحی در بخش دیگری از سخنانش گفت: نکته بسیار مهم و پراهمیت این است که علیرغم حفظ استقلال شهرداران مناطق و مسئولیت و نظارت عالیه بر فعالیت عمرانی مناطق و سازمان با معاونت فنی و عمرانی می باشد.
نائب رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه اذعان داشت : با توجه به اینکه حدود ۸۰ درصد از بودجه شهرداری ارومیه مختص پروژه های عمرانی می باشد توجه ویژه و نظارت بر نحوه اجرائی و شناسایی نیازهای اولیه و اولویت دار شهروندان باید مد نظر قرار گیرد.
وی همچنین با اشاره به اینکه پیش نیاز همه کارهای فرهنگی و ورزشی بر نحوه ارتباط با فعالیت های عمرانی دارد گفت: بر اساس شرایط عمومی پیمان رسیدگی اسناد قطعی پروژه های تحویلی در مدت شش ماه متمرکز شدند و همچنین یکی از موارد مراجعات مردمی و شهروندان به هنگام اجرای آسفالت معابر در مناطق شهر در زمان معابری که اجراییست انجام نشود یا کوچه و معابرهای با عرض کم امکان اجرا با دستگاه فینیشر مقرر نباشد در چنین شرایطی بایستی با مناطق هماهنگ شوند تا پیاده رو در چنین مواردی بصورت دستی توسط اکیپ و نیروهای کارگری اجرا شود.
مهندس فتاحی مکاتبات به شرکت های خدمات رسان را قبل از اجرای زیرسازی و آسفالت به منظور تکمیل زیر ساخت ها و توسعه شبکه و واگذاری انشعابات به منظور جلوگیری از دوباره کاریها و تجدید های بعدی و همچنین مدت و زمان مجوزهای حفاری پانزدهم آذرماه نیز به شرکت های خدمات رسان ابلاغ شود.
نائب رئیس شورای اسلامی شهر شارومیه در ادامه سخنانش اذعان داشت: با نزدیک شدن به فصل بارندگی ها توجه و تمهیدات لازم در جهت لایروبی کانالها و زیر پلها و تکمیل نواقصات جداول قبل از بارندگی ها در دستور کار مناطق و معاونت های خدمات شهری قرار گیرد تا شاهد آبگرفتگی معابر نباشیم.
نائب رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در پایان اظهار داشت: رفع مشکلات پروژه های فاخر شهری از جمله تقاطع غیرهمسطح آذربایجان و کمربندی دوم شهر باید در دستور کار شورای اسلامی شهر و شهرداری قرار گیرد.

تعداد نمایش ها (69)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
کانال سروش

 

روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان