:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
نطق پیش از دستور نایب رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه

نطق پیش از دستور نایب رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه

نویسنده: Admin/دوشنبه, 16 مهر,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نطق پیش از دستور نایب رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه : نطق پیش از دستور مهندس عادل فتاحی قبل از آغاز جلسه صحن روز شنبه شورا به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

حمد و ستایش خداوندی را سزد که توفیق خدمت خالصانه به مردم شریف ارومیه را نصیب مان نموده است.

همانطور که مستحضر هستید؛ امنیت از بدو تولد انسان تا زمان فوت در زندگی مردم نقشی ویژه دارد و در سایه نظم و امنیت است که رشد و تعالی و پیشرفت یک منطقه و یک جغرافیا تامین می‌شود.

نام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ، قرین با شجاعت، دلاوری و ایثارگری غیورمردانی است که با توکل به خداوند متعال و با تلاش فراوان جان خود را در ایجاد امنیت و آسایش مردم و جامعه نثار می کنند.

درهفته فرخنده نیروی انتظامی؛ یاد میکنیم از رشادت های بی مثال تمامی حافظان و پاسداران امنیت که عاشقانه جان خود را در میدان حراست از نظم و امنیت جامعه فدا نمودند.

اینجانب ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، مراتب تشکر و قدردانی خود را ازتلاش‌ها ،رشادت‌ها و جانفشانی‌های فرماندهان، روحانیون عقیدتی-سیاسی، افسران، درجه داران و سربازان نیروی انتظامی و مرزبانی در جای جای میهن اسلامی و علی الخصوص استان آذربایجان غربی و شهرستان ارومیه اعلام می دارم.

بی شک عملکرد موفق و تحسین بر انگیز نیروی انتظامی در تامین آرامش و امنیت در سطح آذربایجان غربی زبان زد خاص و عام است و در سایه این نعمت است که مردم امروز پلیس را کنار خود و از خودشان می دانند و با حضور پلیس احساس امنیت و آرامش می کنند.

در همین راستا جا دارد یادی کنیم از تلاش های طاقت فرسای کاراگاهان نیروی انتظامی آذربایجان غربی در شناسایی و دستگیری سارقان مسلح طلافروشی شهرک فرهنگیان که در ظرف ۱۵ روز موفق به دستگیری سارقین و بازگرداندن طلاهای مسروقه شدند که این دستاورد، باعث دلگرمی هرچه بیشتر مردم عزیز و کسبه شریف شهرستان ارومیه گردید.

بر همین اساس درخواست دارم تا شورای اسلامی شهر ارومیه به بهانه هفته نیروی انتظامی از دوکارآگاه گرانقدر نیروی انتظامی آذربایجان غربی آقایان جناب سرهنگ بهمن رستمی و جناب سرهنگ صادق شکری که به عنوان کارآگاه برتر انتظامی در سطح کشور انتخاب شدند دعوت نموده و از آنان تجلیل به عمل آورد.

همچنین شایسته است شورای نامگذاری معابر و اماکن؛ به پاس قدردانی از زحمات و تلاش های این کارآگاهان، خیابانی را در سطح شهر ارومیه به نام کارآگاه نامگذاری کنند تا همواره تلاش های خستگی ناپذیر و بی ادعای کارآگاهان انتظامی آذربایجان غربی در اذهان شهروندان شریف شهر ارومیه باقی بماند و نعمت ناشناخته امنیت بنابه فرموده پیامبر عظیم الشان اسلام(صلی الله علیه و اله وسلم) همواره یادآوری و تاکید شود.

مهندس‌عادل‌فتاحی

نائب رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه

تعداد نمایش ها (84)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
کانال سروش

 

روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان