:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
نوزدهمین جلسه کمیسیون بودجه و امور حقوقی شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد

نوزدهمین جلسه کمیسیون بودجه و امور حقوقی شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد

نویسنده: Admin/ﺳﻪشنبه, 17 بهمن,1396/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوزدهمین جلسه کمیسیون بودجه و امور حقوقی شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد

نوزدهمین جلسه کمیسیون بودجه و امور حقوقی شورای اسلامی شهر ارومیه به ریاست مهندس زلفعلی ابراهیمی و با حضور دکتر مرتضی پیری عضو کمیسیون ، مهندس ابراهیمی هشترودی مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری شهرداری ارومیه ، مهندس صالحی معاون سازمان سیما و منظر شهری شهرداری ارومیه و مجتبی حقیقی دبیر جلسات کمیسیون های شورای اسلامی شهر ارومیه با موضوع بررسی و رسیدگی به درخواست های شهروندان و لوایح پیشنهادی شهرداری ارومیه در تاریخ 96/11/15 در سالن جلسات شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ،در این جلسه مهندس زلفعلی ابراهیمی ضمن عرض خیر مقدم به حضار و تسلیت ایام فاطمیه و تبریک ایام الله دهه فجر گفت: امروز موضوع بودجه یکی از موضوعات مهم مدیریت شهرداری است و در این بین نیز بودجه پیشنهادی سال 1397 شهرداری ارومیه با بررسی موضوعات کلی در راستای ارائه خدمات بهینه به شهروندان بسته می شود.

وی در بخش دیگری از سخنانش اذعان داشت: کمیسیون بودجه و امور حقوقی شورای اسلامی شهر ارومیه یکی از حساس ترین کمیسیون های تخصصی شورای اسلامی شهر ارومیه است که تمامی مسائل و مشکلات شهروندان و کارکنان مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

مهندس زلفعلی ابراهیمی رئیس کمیسیون بودجه و امور حقوقی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: در نوزدهمین جلسه کمیسیون بودجه و امور حقوقی شورای اسلامی شهر ارومیه موضوع لوایح شهرداری ارومیه و نیز درخواست های مردمی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

رئیس کمیسیون بودجه و امور حقوقی شورای اسلامی شهر ارومیه در ادامه افزود: امروز شورای اسلامی شهر ارومیه با تمام توان در راستای ارائه خدمات بهینه و مفید به شهروندان و نیز توسعه شهر با همدلی و اتحاد تلاش می کند و تمامی این تلاش ها با منظر شهری نمود می کند.

گفتنی است که مصوبات پیشنهادی کمیسیون بودجه و امور حقوقی به صحن شورای اسلامی شهر ارومیه ارجاع شد.

تعداد نمایش ها (143)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
کانال سروش

 

روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان