:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
نوزدهمین جلسه کمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد

نوزدهمین جلسه کمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد

نویسنده: Admin/ﺳﻪشنبه, 17 بهمن,1396/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوزدهمین جلسه کمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد

نوزدهمین جلسه کمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر ارومیه به ریاست عبدالرحمن نقشین و با حضور حسین بخشایشی ، زلفعلی ابراهیمی و مهندس مسعود پاکی  اعضای کمیسیون ، مهندس حسین دوستی معاون برنامه ریزی و منابع انسانی شهرداری ارومیه ،یوسفی مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه ، جعفری مسئول امور شوراهای شهرداری ارومیه ، مجتبی حقیقی دبیر جلسات کمیسیون های شورای اسلامی شهر ارومیه در تاریخ 96/11/14 با موضوع رسیدگی به مصوبات ارجاع شده به سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه در سالن جلسات شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، در این جلسه عبدالرحمن نقشین ضمن عرض خیر مقدم به حضار و تبریک دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی گفت: تمامی مصوبات گذشته شورای اسلامی شهر ارومیه قابل احترام و اجرا و پیگیری می باشد و لذا کمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر ارومیه با تمام توان در حال پیگیری و رسیدگی به تمامی مصوبات شورا است.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه در شورای اسلامی شهر ارومیه با مصوبات بی پایه و بدون اجرا مواجه هستیم اذعان داشت: امروز با توجه به درخواست های مکرر شهروندان متاسفانه با مصوبات بی پایه و بدون اجرا مواجه هستیم و در این راستا نیز واحدهای تابعه شهرداری ارومیه باید توجهات ویژه ای به مصوبات ارائه شده داشته باشند.

عبدالرحمن نقشین همچنین در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه باید آگاهی های لازم در بخش نظارت داشته باشیم گفت: نظارت یک مقوله بسیار سنگین است که باید آگاهی های لازم را در این بخش باید داشته باشیم تا در آینده دچار مشکل نشویم و در این راستا نیز اجرا از سوی شهردار انجام می گیرد و نظارت از طرف شورای اسلامی شهر ارومیه خواهد بود.

رئیس کمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر ارومیه اذعان داشت: نظارت بر عملکرد شهرداری لازمه اش آگاهی بر قوانین است و لذا آگاهی جزو وظایف شورای اسلامی شهر است.

وی همچنین در ادامه سخنانش با اشاره به اینکه استفاده از پتانسیل ها یک امر ضروری است گفت: استفاده از پتانسیل های موجود در مجموعه شهرداری یک امر ضروری است و امروز با توجه به دخالت ها بر امور اجرایی شهرداری مشکلاتی را به وجود آورده است و لذا در این زمینه نیز یک نظارت کلی باید داشته باشیم.

گفتنی است که مصوبات پیشنهادی کمیسیون نظارت و پیگیری به صحن شورای اسلامی شهر ارومیه ارجاع داده شد.

تعداد نمایش ها (124)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
کانال سروش

 

روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان