:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیام تبریک شورای شهر ارومیه به منتخبین نظام مهندسی آذربایجان غربی

پیام تبریک شورای شهر ارومیه به منتخبین نظام مهندسی آذربایجان غربی

نویسنده: Admin/شنبه, 14 مهر,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

پیام تبریک شورای شهر ارومیه به منتخبین نظام مهندسی آذربایجان غربی

رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه در پیامی انتخاب هیئت مدیره جدید سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان غربی را تبریک گفتند:

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه، در این پیام آمده است:

بسمه تعالی
نظام مهندسی نهادی است تأثیرگذار، هم برای مردم و هم برای جامعه مهندسی. این سازمان همچون درختی است بارور که شاخه‌های تنومند آن در آسمان علم و عمل قد برافراشته و رگ و پی آن در تاریخ مهندسی و ادوار زندگی دانشمندان این کشور ریشه دوانده است.  مهندسان مجرب این سازمان در رشته های مختلف، بازوی قدرتمند نظارتی در بهبود پیشبرد خدمات فنی و اجرایی در حوزه ساختمان هستند. تحقق اهداف والای این سازمان، زیر سایه تلاش‌ها، اقدامات و حضور تمامی کاندیداهای محترمی است که شور و نشاط گسترده به هشتمین دوره انتخابات نظام مهندسی بخشید و نهایتاً ائتلاف «گام هشتم، انسجام» با پشتوانه‌ای حداکثری، به جایگاه منتخبین این سازمان در انتخابات هیئت مدیره دست یافت.

ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه، و کارکنان این مجموعه، خرسندی خود را از این انتخاب ابراز نموده و موفقیت به دست آمده را به یکایک اعضای محترم هیئت مدیره جدید تبریک می‌گوید و از خداوند منان توفیقات روزافزون را برای این عزیزان خواهان است. یقیناً نتیجه پیروزی این انتخابات، منجر به برداشتن گام‌های بزرگی در اعتلای اهداف جامعه مهندسی، برنامه‌ریزی در مسیر تقویت و توسعه ارزش‌های ایرانی و اسلامی در شهرسازی و معماری، و همچنین ارتقای دانش فنی و کیفیت کار شاغلان در بخش‌های مهندسی ساختمان خواهد گردید.

همچنین شورای اسلامی شهر ارومیه آمادگی خویش را در همکاری های دوجانبه به منظور توسعه کیفی اصول شهرسازی و معماری و مهندسی ساختمان ابراز می نماید.

رئیس، اعضا و کارکنان

شورای اسلامی شهر ارومیه

تعداد نمایش ها (82)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
کانال سروش

 

روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان