:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
چهل و دومین جلسه کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

چهل و دومین جلسه کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

نویسنده: Admin/یکشنبه, 13 آبان,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

چهل و دومین جلسه کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

چهل و دومین جلسه کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه به ریاست حسین پناهی و با حضور دکتر حسین بخشایشی، مهندس مسعود پاکی عضو کمیسیون، مهندس محمد ستارپور مشاور شورا در امور خدمات شهری ،مهندس سلامتی معاون خدمات شهری شهرداری ارومیه ، پیمان حسن زاده دبیر جلسات کمیسیونهای شورا، اکبرزاده مدیر باغ وحش ارومیه ، موسوی کارشناس اداره کل حفاظت از محیط زیست استان، مهندس میرباقری مدیرعامل شرکت مهر کاناز، محمدزاده کارشناس محیط زیست در تاریخ ۹۷/۸/۱۲ با دستور جلسه بررسی طرح سیستم هوشمند پایش محیط و نیز بررسی مسائل و مشکلات باغ وحش ارومیه در سالن جلسات شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه، حسین پناهی رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورا ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین و تبریک ۱۳ آبان روز مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز گفت: طرح سیستم هوشمند پایش محیط زیست از دو جهت برای مدیریت شهری اهمیت دارد: اول اینکه شهر ارومیه جزو پایلوت های هوشمند است و دوم از بعد پدافند غیر عامل و مقابله با تهدیدات زیست محیطی است که مردم و شهر ارومیه را مورد هدف قرار داده است و لذا باید با ارائه راهکارهای موثر در مقابل این تهدیدات بایستیم.

وی در ادامه سخنانش اذعان داشت: توجه به نیازهای شهر و رفع مشکلات شهروندی از مهمترین اهداف مدیریت شهری است و لذا کمیسیون خدمات شهری از تمامی طرحهایی که در راستای رفع موانع و مشکلات زیست محیطی تلاش میکنند حمایت خواهد کرد.

حسین پناهی گفت: موضوع پایش محیط زیست از اهمیت بسیار بالایی برای مدیریت شهری برخوردار است و امید است شاهد روزی باشیم که خطرات و موانع تهدیدی و خارجی را با علم ،فناوری و تکنولوژی های بومی پشت سر بگذاریم.

رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست با طرح اینکه باغ وحش یکی از جاذبه های شهری برای جذب توریست و گردشگر می باشد باید در چهار چوب اختیارات و بر اساس مصوبات قبلی شورا از این مجموعه گردشگری حمایت و نسبت به رفع مشکلات موجود بیش از پیش همت گمارد و استفاده از این ظرفیت موجود را در راستای سیاست کلی شورا پیش برد که رسیدن ارومیه در 2020 به شهر گردشگری بین المللی آن تلاش کرد.

دکتر حسین بخشایشی دبیر شورای اسلامی شهر ارومیه ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین و تبریک ۱۳ آبان روز مبارزه با استکبار جهانی گفت: در روز ۱۳ آبان سه اتفاق بسیار مهم رخ داده است ،تسخیر لانه جاسوسی، روز دانش آموز و تبعید حضرت امام خمینی (ره) از ایران به ترکیه (۱۳۴۳) و لذا برای ملت ایران اسلامی از اهمیت خاصی برخوردار می باشد.

وی در ادامه سخنانش با دعوت از مردم انقلابی ایران اسلامی در راهپیمایی عظیم ۱۳ آبان همچون سالهای گذشته اذعان داشت: مردم انقلابی ایران اسلامی همچون سالهای گذشته با حضور پرشور و حماسی خود در راهپیمایی ۱۳ آبان عشق خود را به آرمانهای انقلاب اسلامی بار دیگر به جهانیان ثابت خواهند کرد.

دبیر شورای اسلامی شهر ارومیه در بخش دیگری از سخنانش در خصوص سخنان رئیس جمهور امریکا در خصوص تحریم ایران در روز ۱۳ آبان گفت: کشور امریکا در ۱۳ آبان شکست های بزرگی از ایران اسلامی دیده است و سخنان اخیر رئیس جمهور این کشور در خصوص تحریم ایران اسلامی در روز ۱۳ آبان نشانگر بارز آن است،اما نمی داند که دشمنان ایران اسلامی در طول این ۴۰ سال و در طول ۸ سال دفاع مقدس همیشه ما را تحریم کرده اند و ملت بزرگ ایران اسلامی با لبیک به فرمایشات و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی همیشه در مقابل تحریم ها و تهدیدهای آنان ایستادگی کرده و خواهند کرد.

دکتر حسین بخشایشی در ادامه سخنانش با اشاره به حماسه اربعین حسینی گفت: امسال شاهد حماسه ای بزرگ از سوی مسلمانان و عاشقان ابا عبدالله الحسین علیه السلام همچون سالهای گذشته بودیم و دشمنان اسلام با توجه به تهدیدها نتوانستند در مقابل اقتدار و عظمت مسلمانان بایستندو این نشان از اتحاد و همبستگی کشورهای اسلامی را نشان می دهد.

دبیر شورای اسلامی شهر ارومیه در ادامه سخنانش اذعان داشت: اتحاد،همدلی و اقتدار مسلمانان موجب شکست دشمنان خواهد شد و این اتحاد را در حماسه اربعین حسینی به عینه شاهد بودیم نه تنها مسلمانان بلکه اسقف ها و کشیشان مسیح و غیرمسلمانان نیز در اجتماع عظیم مشارکت جدی داشتند.

دکتر حسین بخشایشی در بخش دیگری از سخنانش با تسلیت فرا رسیدن سالروز شهادت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت افزود: چهل و دومین جلسه کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر ارومیه با دستور جلسه بررسی طرح پیشنهادی سیستم هوشمند پایش محیط برگزار و از سوی مدیرعامل شرکت مهر کاناز گزارشات کامل این طرح مطرح و ارائه شد.

وی در ادامه سخنانش اذعان داشت: در جلسه کمیسیون خدمات شهری موضوع بررسی مسائل و مشکلات باغ وحش ارومیه نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت و هریک از حاضرین نظرات و پیشنهادات خود را در زمینه رفع مشکلات موجود ارائه کردند.

لازم به ذکر است که مصوبات پیشنهادی کمیسیون به صحن شورای اسلامی شهر ارومیه ارجاع داده شد.

تعداد نمایش ها (102)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
کانال سروش

 

روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان