پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
مهندس عادل فتاحی رئیس کمیسیون عمران ، برنامه‌ریزی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر ارومیه:

مهندس عادل فتاحی رئیس کمیسیون عمران ، برنامه‌ریزی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر ارومیه:

نویسنده: Admin/دوشنبه, 09 دی,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

مهندس عادل فتاحی رئیس کمیسیون عمران ، برنامه‌ریزی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر ارومیه:
بررسی مصوبه شورایعالی شهرسازی و معماری در ارتباط با بناهای (شاخص) در جلسه کمیسیون عمران انجام شد.
مهندس عادل فتاحی گفت: مصوبه مورخه ۹۶/۸/۸ شورایعالی شهرسازی و معماری در ارتباط با بناهای شاخص در جلسه کمیسیون عمران، برنامه‌ریزی و حمل ونقل شهری شورای اسلامی شهر ارومیه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، وی ضمن عرض خیر مقدم حضور اعضای کمیسیون و همچنین گرامیداشت میلاد با سعادت پیامبر صلح و دوستی حضرت عیسی مسیح (ع) و تبریک پیشاپیش سال نو میلادی 2020 حضور عموم پیروان آن حضرت و ادیان الهی و موحدین عالم تبریک و تهنیت عرض نمودند.
مهندس عادل فتاحی در ادامه ضمن گرامیداشت روز ملی ایمنی در برابر زلزله و کاهش بلایای طبیعی دستور کار جلسه را به رسیدگی نامه های واصله به کمیسیون اعلام داشتند:
۱_ مصوبه مورخه ۹۶/۸/۸ شورایعالی شهرسازی و معماری در ارتباط با بناهای شاخص و تهیه و تدوین دستورالعمل تشخیص بناهای شاخص و گردش کار و تصویب آنها تصمیم گیری گردید.
۲_ مصوبات سومین جلسه شورای هماهنگی ترافیک استان مئرخه ۹۸/۹/۱۳ مورد بررسی قرار گرفت تا مراحل اجرائی آن از طریق شهرداری اجرا شود.
۳_ نامه شهرداری ارومیه در خصوص حدود ۱۴۷ محل بعنوان واشدگاه در بافت تاریخی شهر ارومیه و طرح در کمیسیون ماده پنج و مبادی ذیربط تصویب گردید.
در خاتمه نامه های واصله به کمیسیون رسیدگی گردید و جهت بررسی و تائید در صحن شورای اسلامی شهر ارومیه نیز مطرح و رسیدگی خواهد شد.

تعداد نمایش ها (36)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان