پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
نشست صمیمی رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه با اهالی مردم شهرک گلمان

نشست صمیمی رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه با اهالی مردم شهرک گلمان

نویسنده: Admin/پنجشنبه, 14 تیر,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نشست صمیمی رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه با اهالی مردم شهرک گلمان

حاج رسول اصغرزاده رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه،حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد خلیل پور عضو هیئت رئیسه و سخنگوی شورا بهمراه مدیران شهرداری ارومیه در جهت رفع و رسیدگی به مسائل و مشکلات شهروندان در شهرک گلمان حضور یافتند.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ،در این نشست حاج رسول اصغرزاده رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه ضمن عرض خیرمقدم گفت: امروز شهرک گلمان با توجه به وجود مساکن مهر در این منطقه یکی از شهرک های خاص به شمار می آید که باید مورد توجه همگانی قرار گیرد.
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: همه ما بعنوان یک مجموعه شهر و شهرداری محسوب می شویم و شهرک گلمان با اینکه از شهر دور می باشد مورد توجه مدیریت شهری بوده و است و فعالیت های عمرانی و خدماتی قابل توجهی انجام داده است.
حاج رسول اصغرزاده در ادامه سخنانش اذعان داشت: امروز در شهرک گلمان زیرساخت های اولیه تامین و زیرساخت های بعدی نیز مورد توجه قرار گرفته است و بزودی شاهد ایجاد فرهنگسرا و اماکن ورزشی و آموزشی در این منطقه خواهیم بود.
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: بعضی از مشکلات موجود در شهرک گلمان به راحتی با تعامل بین مدیران رفع می شود و امید می رود در آینده ای نزدیک شاهد رفع نیازهای این منطقه باشیم.
حاج رسول اصغرزاده با اشاره به اینکه تصفیه خانه دوم شهر ارومیه با پول مردم ساخته می شود و هیچ ارگانی نمی تواند ادعای ساخت آن را بکند اذعان داشت: یکی از عمده مشکلات مردم شهرک گلمان تامین آب شرب و فاضلاب شهری آن است که امید می رود با بهره برداری از تصفیه خانه در حال ساخت این مشکلات نیز رفع شود.
وی از مدیران خواست تا توجه جدی به مشکلات شهرک گلمان داشته باشند و در ادامه اذعان نمود: ایجاد فرهنگسرا در شهرک گلمان یک امر ضروری است تا در کنار فعالیت های فرهنگی و مذهبی شهروندان این منطقه از ظرفیت آن استفاده نمایند.
وی با اشاره به اینکه موضوع نبود دبیرستان در این منطقه در شورای آموزش و پرورش پیگیری خواهد شد گفت: مدیریت شهری به جد پیگیر ساخت و راه اندازی دبیرستان شهرک گلمان در شورای آموزش و پرورش استان خواهد بود تا خانواده ها بتوانند از امکانات آموزشی نیز بهره مند شوند.
در ادامه نشست حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد خلیل پور رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: مدیریت شهری و شهرداری منطقه گلمان تلاشهای بسزایی از بعد عمرانی،خدماتی و فرهنگی برای این منطقه انجام داده است که جا دارد از تلاشهای شهردار منطقه گلمان و مدیران شهری تقدیر و تشکر نمایم.
وی در ادامه سخنانش اذعان داشت: ما برای خدمت به مردم آمده ایم و امیدوارم با پیگیری های مکرر بتوانیم موانع و مشکلات مردم این منطقه را رفع نمائیم.
سخنگوی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: امروز مدیریت شهری بدون منت و با تمام توان برای رفع مشکلات شهروندان تلاش می کند .
در ادامه نشست سرکار خانم بلندرفتار شهردار منطقه گلمان ارومیه ضمن تقدیر از حضور رئیس و عضو شورای اسلامی شهر و مدیران شهرداری ارومیه در منطقه گلمان گزارشی از عملکرد و نیز مشکلات مهم و اساسی این منطقه را ارائه نمود.
گفتنی است که نشست صمیمی رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه در مسجد علی اکبر (ع) منطقه گلمان به مدت ۳ ساعت و با حضور مردم منطقه و نیز مدیران شهری برگزار گردید.

 

تعداد نمایش ها (194)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان