پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
نوزدهمین جلسه کمیسیون فرهنگی،اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

نوزدهمین جلسه کمیسیون فرهنگی،اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

نویسنده: Admin/چهارشنبه, 22 فروردین,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوزدهمین جلسه کمیسیون فرهنگی،اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

نوزدهمین جلسه کمیسیون فرهنگی،اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد خلیل پور و با حضور عبدالرحمن نقشین عضو کمیسیون ،اکبر ابوالفتحی مدیر روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه،علی وقاری مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه،احد یوسفی مدیرعامل سازمان فرهنگی ،اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه،ناصر رکاب مدیر روابط عمومی شهرداری ارومیه و مجتبی حقیقی دبیر جلسات کمیسیون های شورای اسلامی شهر ارومیه در تاریخ ۹۷/۱/۲۰ با دستور جلسه بررسی وضعیت باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه و برنامه ها و اهداف فرهنگی ،مذهبی شهرداری ارومیه در سال ۹۷ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه،در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد خلیل پور رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه با تبریک سال جدید ۱۳۹۷ و ولادت حضرت امیرالمؤمنین علی علیه السلام گفت: امیدوارم سال جدید نوروزی سالی سرشار از موفقیت،سربلندی و خوب برای ملت غیور و بزرگ ایران باشد .

وی در ادامه سخنانش اذعان داشت: مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای ،سال ۱۳۹۷ را بعنوان سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری کرد و بر همه ما این یک وظیفه همگانی است که در انتخاب خود دقت و از کالای ایرانی استفاده کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد خلیل پور در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه باید عملکرد خود را در حوزه های فرهنگی و اجتماعی نقد کنیم افزود: امروز ما باید اول عملکرد خود را مورد نقد قرار دهیم و بعد به فکر رفع کاستی ها و ضعف های خود باشیم در غیر اینصورت نباید از نهادهای دیگر انتظاری بیش داشته باشیم و عملکرد آنها را بررسی کنیم.

وی با انتقاد از عملکرد شهرداری ارومیه بویژه سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه در مراسمات اعتکاف گفت: امسال متاسفانه شهرداری ارومیه در برگزاری مراسمات اعتکاف ضعیف عمل نمود و آنگونه که انتظار می رفت عملکرد ضعیفی در این حوزه از خود نشان داد که امید می رود در سالهای آینده در برگزاری چنین مراسماتی مشارکت قوی داشته باشد.

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه همچنین با بیان اینکه امسال شهرداری ارومیه دو تیم در لیگ برتر والیبال حضور حرفه ای خواهد داشت اذعان نمود: با توجه به تصمیمات هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر ارومیه ،مقرر گردید امسال شهرداری ارومیه با دو تیم در لیگ برتر والیبال حضور خواهد یافت و امید می رود با تدابیر لازم و انتخاب سرمربی و بازیکنان بومی حرفه ای بتوانیم به نتایج قابل قبول دست یابیم.

وی با انتقاد بر اینکه در مباحث فرهنگی و دینی بسیار عقب هستیم گفت: هدف ما فقط برگزاری جشنواره ها نیست و لذا باید توجه ویژه به موضوع فرهنگ و مذهب داشته باشیم.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد خلیل پور در ادامه سخنانش افزود: توجه به مباحث فرهنگی از مهمترین اهداف کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورا بوده و هست و لذا از سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه میخواهم توجه بیشتری به این مباحث که از مهمترین و اساسی ترین موضوعات جامعه است نماید.

وی همچنین اظهار داشت: در نوزدهمین جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه مقرر گردید در سال ۹۷ در مباحث فرهنگی و مذهبی ضمن ارائه خدمات به شهروندان محترم،پرسنل شهرداری ارومیه نیز در اولویت خدمات رسانی قرار گیرند.

وی از غنی سازی برنامه های فرهنگی برای پرسنل شهرداری ارومیه خبر داد و گفت: در جهت تامین اوقات فراغت پرسنل شهرداری ارومیه بررسی راهکارهای فرهنگی و اجتماعی در سال ۹۷ باید از سوی دستگاههای ذیربط انجام گیرد.

وی از ایجاد سیستم های هوشمند در فرهنگسراها جهت پرداخت خدمات الکترونیکی خدمات و عوارض شهرداری در محله ها خبر داد و افزود: با توجه به صحبت هایی که با شهردار ارومیه انجام گرفته است مقرر گردید در راستای ارائه خدمات و پرداخت الکترونیکی خدمات شهرداری در مناطق و محله ها،فرهنگسراهای شهرداری ارومیه به سیستم های هوشمند مجهز خواهند شد.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد خلیل پور همچنین اذعان داشت: شهرداری ارومیه در جهت ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و جانبازان در ایام شعبانیه و نیز ولادت حضرت امام حسین علیه السلام و روز پاسدار و حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام و روز جانباز و همچنین روز معلم اقدام به اجرای جشن های محله ای خواهند نمود.

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه در ادامه سخنانش گفت: در نوزدهمین جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه ،مقرر گردید مراسم استقبال از ماه مبارک رمضان در مناطق شهر ارومیه برگزار گردد.

گفتنی است که مصوبات پیشنهادی کمیسیون فرهنگی اجتماعی به صحن شورای اسلامی شهر ارومیه ارجاع داده شد.

تعداد نمایش ها (224)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان