پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
پیام رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه به مناسبت میلاد رسول اکرم (ص)  ، آغاز هفته وحدت و ولادت کاشف الحقایق امام جعفر صادق (ع)

پیام رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه به مناسبت میلاد رسول اکرم (ص)  ، آغاز هفته وحدت و ولادت کاشف الحقایق امام جعفر صادق (ع)

نویسنده: Admin/ﺳﻪشنبه, 29 آبان,1397/دسته ها: اخبار, مقالات

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

پیام رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه به مناسبت میلاد رسول اکرم (ص) ، آغاز هفته وحدت و ولادت کاشف الحقایق امام جعفر صادق (ع)

رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه در پیامی میلاد محمد مصطفی (ص)، ختم رسل  و فاضل امامت ، حضرت جعفر صادق (ع) بهترین بندگان خدا را تبریک وآرزوی تحقق وحدت و برادری را در میان تمامی مذاهب اسلامی داشتند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، در این پیام آمده است:

بسمه تعالی

آن دم که طاق کسری به خود لرزید و بت های درون بر كعبه همه بر رو افتادند، ندای  آسمانی «جاءَ الحق و زهق الباطل إنَّ الباطل كان زهوقا»، در تمام عالم طنین انداز شد؛ کودکی از جنس نور و معنویت، ایثار و مرحمت، عشق و وحدانیت پا به عرصه گیتی نهاد تا ختم رسل باشد و دینی عرضه نماید سرشار از تسلیم در برابر عبودیت. دینی که به حق در مورد آن کتاب الله فرموده است: وَمَنْ يَبْتَغِ غَيْرَ الْإِسْلَامِ دِينًا فَلَنْ يُقْبَلَ مِنْهُ وَهُوَ فِي الْآخِرَةِ مِنَ الْخَاسِرِينَ.

این تولد ندای احمد وعده داده شده در کتب عهد قدیم و جدید را بر همگان درداد تا بدانند مردی ظهور خواهد کرد که منجی عالمیان است و دینش تا ابد ماندگار. دینی که جز گسترش به اکناف عالم و وحدت و برادری، هدفی ندارد و تا ابد الاباد کس یارای مقابله با آن نخواهد داشت و کتابش در پناه حافظ بزرگ آن، الله متعال، خواهد بود.

اینجانب به نمایندگی از اعضا و کارکنان شورای اسلامی شهر ارومیه، ضمن تبریک میلاد محمد مصطفی (ص)، ختم رسل و فاضل امامت ، حضرت جعفر صادق (ع) بهترین بندگان خدا، آرزوی تحقق وحدت و برادری را در میان تمامی مذاهب اسلامی دارم و رجای واثق دارم که اگر تأسی کنیم به آیه شریفه لَقَدْ كَانَ لَكُمْ فِي رَسُولِ اللَّهِ أُسْوَةٌ حَسَنَةٌ، این امر محقق خواهد شد و ندای اسلام در تمام دنیا طنین انداز خواهد گردید.

دکتر محمدرضا علیزاده امامزاده

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه

تعداد نمایش ها (142)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان