پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
اجرای بیش از ۴۰ برنامه به مناسبت روز فرهنگی ارومیه

اجرای بیش از ۴۰ برنامه به مناسبت روز فرهنگی ارومیه

نویسنده: Admin/دوشنبه, 30 دی,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

اجرای بیش از ۴۰ برنامه به مناسبت روز فرهنگی ارومیه


💠 رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: همزمان با حماسه دوم بهمن ماه، روز فرهنگی اورمیه، بیش از 40 برنامه در سطح شهر برگزار می شود.

به گزارش دورنانیوز به نقل از فارس؛ حجت‌الاسلام والمسلمین محمد خلیل پور اظهار کرد: فضاسازی شهری ارومیه از طریق نصب بنرهای موضوعی، پخش پوسترهای مناسبتی و حضور در مزار شهدا و تجدید بیعت با شهدای انقلاب اسلامی از جمله اقدامات و برنامه‌های ویژه‌ای است که انجام خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه روز دوم بهمن، نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی شهرستان ارومیه است باید بتوانیم با فضاسازی مناسب شهری اتفاقاتی که در آن روز افتاده است را برای آیندگان تبیین کنیم.

دکتر محمد خلیل پور افزود: نمایشگاه عکس و فیلم ویژه حماسه دو بهمن ماه ازجمله شاخص ترین برنامه های بزرگداشت حماسه دو بهمن در اورمیه است.

وی ادامه داد: حضور در منزل ۲ تن از شهدای انقلاب اسلامی، چاپ و پخش تصاویر انقلاب اورمیه با محوریت مرحوم شیخ غلامرضا حسنی، برگزاری شب شعر انقلاب و یادواره شهدای انقلاب در اورمیه با محوریت دوم بهمن از جمله برنامه‌های اجرایی به مناسبت گرامیداشت این حماسه ارزشمند است.

آذرماه امسال بود که با رای اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه دوم بهمن ماه به عنوان روز فرهنگی ارومیه تصوییب شد.

در دوم بهمن ۵۷ تمامی کشور  درگیر مسائل مبارزه با رژیم منحوس پهلوی بودند، در این مبارزات نخستین شهری که قدم در راه مبارزه مسلحانه به رهبری امام جمعه فقید یعنی مرحوم حسنی گذاشت، ارومیه بود که به عنوان نماد و الگویی برای کل کشور شد و در نتیجه راه پیروزی را هموار کرد.

تعداد نمایش ها (60)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال ها
سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
مقالات
شورا

آمار بازدید
دی ان ان