پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
اطلاع رسانی امروزه به مهمترین جزء توسعه در دنیا تبدیل شده است

اطلاع رسانی امروزه به مهمترین جزء توسعه در دنیا تبدیل شده است

نویسنده: Admin/چهارشنبه, 07 آبان,1393/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

اطلاع رسانی امروزه به مهمترین جزء توسعه در دنیا تبدیل شده است

ارومیه - ایرنا - عضو و سخنگوی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: اطلاع رسانی امروزه به مهمترین جزء توسعه در دنیا تبدیل شده که باید از این ظرفیت به بهترین شکل ممکن بهره ببریم.

میر علی محمدی روز شنبه در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی آذربایجان غربی افزود: اهمیت اطلاع رسانی در موضوعات شهری و شورای شهر بسیار بیشتر است چراکه هر قدر مردم با مسائل شهری به صورت علمی و فنی آشنا باشند، می توان موفقیت بیشتری را در مدیریت شهری شاهد بود.

وی اضافه کرد: مردم و شهروندان از اعضای شورا و مدیریت شهری توقع دارند و باید توقعات شهروندان بررسی و برآورده شود که در این خصوص نیز باید از ظرفیت خبر و اطلاع رسانی بهره برد.

وی با اشاره به اینکه طرح ها و پروژه های عمرانی اجرا شده در ارومیه در راستای ارتقای رفاه عمومی مردم است، اظهار کرد: باید زمینه ای فراهم کنیم که شهر ارومیه به عنوان شهر نمونه در کشور مطرح شود.

رییس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر ارومیه ادامه داد: تعامل مثبت در بین اعضای شورای شهر و وجود نگاه شورایی نیز از جمله مواردی است که باید در راستای توسعه ارومیه بیش از پیش مورد توجه اعضا قرار گیرد.

محمدی گفت: سعی کرده ایم در یک سال گذشته از شورای چهارم، تعامل گسترده درون و برون شورایی را در ارومیه ایجاد کنیم که در این صورت، می توان روند توسعه شهر را شتاب بخشید.

وی افزود: البته در توسعه و عمران شهر، تنها مدیریت شهری تاثیرگذار نیست و نهادهایی نظیر راه و شهرسازی و سازمان نظام مهندسی ساختمان نیز در این خصوص نقش بسزایی دارند که با توجه به این امر، باید تعامل بین سه ضلع مثلث ساخت و ساز شهری بیشتر شود.

جواد زاهدی رییس خبرگزاری جمهوری اسلامی آذربایجان غربی نیز در این دیدار با اشاره به آمادگی این سازمان برای ارتقای همکاری های رسانه ای با شورای اسلامی شهر ارومیه در راستای اطلاع رسانی فعالیت ها گفت: علاوه بر آن، می توان با استفاده از این ظرفیت، توقعات شهروندان و کاستی های موجود در شهر را نیز برای اعضای شورا انعکاس داد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر ارومیه در این دیدار از فعالیت ها و همکاری تنگاتنگ خبرگزاری جمهوری اسلامی آذربایجان غربی با شورای شهر قدردانی کرد.

تعداد نمایش ها (255)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال ها
سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان