پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
بازدید اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه از سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه

بازدید اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه از سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه

نویسنده: Admin/پنجشنبه, 23 مرداد,1393/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

بازدید اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه از سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه : اعضای شورای اسلامی شهر در جریان سلسله بازدید ها از مناطق و سازمانهای تابعه شهرداری ، از سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه بازدید بعمل آوردند.

مهندس افشین مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک ضمن قدر دانی و تشکر از حضور اعضاء شورای اسلامی شهر در این سازمان عملکرد و فعالیتهای انجام شده در سال جاری را تشریح نمودند :

- با عنایت به مشکل ترافیک در هسته مرکزی  شهر مکانیابی جهت احداث پارکینگهای مسطح و طبقاتی در حال انجام می باشد ،

- حذف تابلو های قدیمی موجود و تعبیه تابلو های جدید هدایت مسیر ، ایستگاههای اتوبوس و تاکسی و افزایش علائم افقی در کف خیابانها قبل از سرعت گیرها ، مدارس و تقاطع های موجود در سطح شهر.

- بررسی نقاط حادثه خیز در خیابانهای اصلی و فرعی و ارائه راه حل مناسب جهت جلوگیری از حوادث جانی و مالی شهروندان .

- مطالعه در جهت مکان یابی مناسب جهت احداث مرکز کنترل ترافیک با هماهنگی پلیس راهور و با استفاده از آخرین فناوری موجود که از اساسی ترین زیر ساخت ها در بحث مدیریت هوشمندترافیک محسوب می شود .

در این بازدید اعضاء شورای اسلامی شهر ارومیه پس از شنیدن توضیحات مهندس افشین خواستار تعامل بیشتر سازمان حمل و نقل و ترافیک با معاونت عمرانی و مناطق چهار گانه شهرداری در طراحی و اجرای پروژه های عمرانی از جمله تابلو های هدایت مسیر ، علائم هشدار ، پلهای عابر پیاده و علی الخصوص مسیر های مناسب دسترسی برای محلاتی که در مجاورت تقاطع های افتتاح شده می باشند و همچنین مقرر گردید شهرداری ارومیه برابر مصوبات دوره های قبلی شورا وجوه دریافتی از محل کسری پارکینگ را در حساب جداگانه جهت مکانیابی و احداث پارکینک عمومی اختصاص دهند .

در پایان جلسه اعضای شورای اسلامی شهر به همراه مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک و مهندس ذاتی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری  ضمن دیدار از کارکنان از قسمتهای مختلف این واحدها دیدار کردند .
   

 

تعداد نمایش ها (316)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال ها
سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
مقالات
شورا

آمار بازدید
دی ان ان