پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
بخشایش ،نائب رییس شورای اسلامی شهر ارومیه:رینگ اول ترافیک شهرارومیه در 6ماهه ی دوم سال 94 به اتمام خواهدرسید

بخشایش ،نائب رییس شورای اسلامی شهر ارومیه:رینگ اول ترافیک شهرارومیه در 6ماهه ی دوم سال 94 به اتمام خواهدرسید

نویسنده: Admin/دوشنبه, 07 مهر,1393/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

بخشایش ،نائب رییس شورای اسلامی شهر ارومیه:

رینگ اول ترافیک شهرارومیه در 6ماهه ی دوم سال 94 به اتمام خواهدرسید

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، نائب رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: رینگ اول ترافیک شهر در 6 ماهه ی دوم سال 94 به اتمام خواهد رسید . رینگ دوم نیز در حال مطالعه می باشد.

بخشایشی از انتخابات هیئت رییسه خبر داد وافزود : در انتخابات داخلی شورا که اخیرا انجام شد ، دکتر میرعلی محمدی به عنوان سخنگوی شورا و دبیر دوم نیز حاج خانم مبیّن انتخاب شدند که تنها تغییر در ترکیب هیئت رئیسه می باشد .

این مقام مسئول گفت : شهرداری یک نهاد مردمی است و عایدات این نهاد نیز از طریق عوارضات پرداختی خود مردم تامین می شود.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه ادامه داد : خواسته ها و نیازهای مردم زیاد می باشد نه تنها در ارومیه در جای جای کشور همینطور است و امکانات موجود پاسخگوی همه ی نیازها و خواسته های مردم نیست بنابراین شهرداری و شورانیز این نیازها و خواسته هارا با توجه امکانات موجود ، اولویت بندی کرده و با توجه به اولویت برای رفع نیاز ها اقدام می کند و سیاست شورای اسلامی در سال جاری محرومیّت زدایی از مناطق محروم و کم برخوردار می باشد .

مهندس بخشایشی درادامه افزود : اولین اولویت در بودجه ی سال 93 تکمیل همه ی پروژه های ناتمام و ناقص بوده است . دومین اولویت نیز محرومیت زدایی در مناطق 2و 3 شهرداری همچون ساماندهی سکونت های غیررسمی ، سومین اولویت هم ایجاد فضای سبز که شعار شورا و شهرداری نیز شهری سبز ، پاک و توسعه یافته می باشد .

ایشان خاطر نشان کرد : تلاش شهرداری و شورا ارتقاء سرانه فضای سبز برای هر فرد ارومیه ای است که در مدت 4سال این مقدار به 12 متر برای هرنفر برسد . این مقدار درحال حاضر در ارومیه حدودا  8متر می باشد ، سعی ما بر این است که در مناطق 2 و3 نسبت به منطقه 1 این مقدار برای هرنفر به 2متر برسد.

نائب رییس شورای اسلامی شهر ارومیه ادامه داد : اعضای شورا علی رغم اختلاف سلیقه های موجود ، تیمی بسیار قوی ، هم اندیش ، متحد بوده و با انسجام کامل در جهت عمران و آبادی و منافع عامه مردم در تلاش و خدمتگزاری هستند .

این عضو شورای شهر ارومیه با بیان اینکه در جهت اجرایی کردن وعده های انتخابی خود به مردم اقداماتی کرده است، افزود : یکی از شعارهای انتخاباتی حقیر در مورد عمران وآبادی شهر بوده که تاحدودی محقق شده است .

وی در ادامه گفت : 6ماهه ی دوم سال 94 رینگ اول شهری به اتمام خواهد رسید و تقاطع همسطح فلکه آذربایجان نیز به تصویب رسیده و به زودی اجرائی خواهد شد .

یکی از اهداف بزرگ شهرداری اجرای رینگ دوم شهری است که در حال حاضر در مرحله ی مطالعه است که در عرض 5سال و شاید هم کمتر به اتمام خواهد رسید 

حسین بخشایشی با بیان این مطلب که   در برابر متخلفان برابر قانون برخورد می شود و پلیس ساختمانی و دیگر سازمانها نیز باید با تمام قدرت قانون را برای همه به طور یکسان اجرا کنند افزود: برای تحقق این امر باید تمامی دستگاه ها باهم هماهنگ کارکنند ازجمله دستگاه قضا ، نیروهای مسلح ، استانداری ، شهرداری ،جهاد سازندگی و دیگر دستگاه های ذیربط .

نماینده مردم در شورای اسلامی شهر ارومیه  در ادامه افزود : سیستم مکانیزه شهرداری الکترونیکی می تواند خطاها و اشتباهات را به حداقل برساند و دخالت  سلیقه های شخصی و اغراض شخصی را در انجام کارها به صفر برساند .

وی گفت : دستگاه شهرداری نیز مانند دیگر دستگاه ها بری از تمام اشتباهات نیست و ممکن است افرادی با توجه به سلیقه و نظر شخصی خود اقداماتی خلاف مقررات داشته باشند ، انتظار ما از مردم معرفی این خطاکاران به مسئولین مربوطه می باشد که نوعی امربه معروف ونهی از منکر می باشد .

اگر امر به معروف ونهی از منکر که مانند نماز وظیفه ی مسلمانان است در جامعه جاری شود خطاها قطعا به حداقل می رسد که متاسفانه این امر مورد غفلت قرار گرفته است

این عضو شورای شهر افزود : تقاطع همسطح ابوذر اواسط مهر ماه به حول و قوه الهی با دست پرتوان همکاران ایثارگر و پرتلاش شهرداری و شخص شهردار مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت . تقاطع آذربایجان که بزرگتر از ابوذر می باشد در مدت 1سال و شاید کمتر به بهره برداری خواهد  رسید .

 

 

تعداد نمایش ها (350)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال ها
سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان