پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
بخشایش ،نائب رییس شورای اسلامی شهر ارومیه:رینگ اول ترافیک شهرارومیه در 6ماهه ی دوم سال 94 به اتمام خواهدرسید

بخشایش ،نائب رییس شورای اسلامی شهر ارومیه:رینگ اول ترافیک شهرارومیه در 6ماهه ی دوم سال 94 به اتمام خواهدرسید

نویسنده: آقای نصیرپور/دوشنبه, 07 مهر,1393/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

بخشایش ،نائب رییس شورای اسلامی شهر ارومیه:

رینگ اول ترافیک شهرارومیه در 6ماهه ی دوم سال 94 به اتمام خواهدرسید

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، نائب رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: رینگ اول ترافیک شهر در 6 ماهه ی دوم سال 94 به اتمام خواهد رسید . رینگ دوم نیز در حال مطالعه می باشد.

بخشایشی از انتخابات هیئت رییسه خبر داد وافزود : در انتخابات داخلی شورا که اخیرا انجام شد ، دکتر میرعلی محمدی به عنوان سخنگوی شورا و دبیر دوم نیز حاج خانم مبیّن انتخاب شدند که تنها تغییر در ترکیب هیئت رئیسه می باشد .

این مقام مسئول گفت : شهرداری یک نهاد مردمی است و عایدات این نهاد نیز از طریق عوارضات پرداختی خود مردم تامین می شود.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه ادامه داد : خواسته ها و نیازهای مردم زیاد می باشد نه تنها در ارومیه در جای جای کشور همینطور است و امکانات موجود پاسخگوی همه ی نیازها و خواسته های مردم نیست بنابراین شهرداری و شورانیز این نیازها و خواسته هارا با توجه امکانات موجود ، اولویت بندی کرده و با توجه به اولویت برای رفع نیاز ها اقدام می کند و سیاست شورای اسلامی در سال جاری محرومیّت زدایی از مناطق محروم و کم برخوردار می باشد .

مهندس بخشایشی درادامه افزود : اولین اولویت در بودجه ی سال 93 تکمیل همه ی پروژه های ناتمام و ناقص بوده است . دومین اولویت نیز محرومیت زدایی در مناطق 2و 3 شهرداری همچون ساماندهی سکونت های غیررسمی ، سومین اولویت هم ایجاد فضای سبز که شعار شورا و شهرداری نیز شهری سبز ، پاک و توسعه یافته می باشد .

ایشان خاطر نشان کرد : تلاش شهرداری و شورا ارتقاء سرانه فضای سبز برای هر فرد ارومیه ای است که در مدت 4سال این مقدار به 12 متر برای هرنفر برسد . این مقدار درحال حاضر در ارومیه حدودا  8متر می باشد ، سعی ما بر این است که در مناطق 2 و3 نسبت به منطقه 1 این مقدار برای هرنفر به 2متر برسد.

نائب رییس شورای اسلامی شهر ارومیه ادامه داد : اعضای شورا علی رغم اختلاف سلیقه های موجود ، تیمی بسیار قوی ، هم اندیش ، متحد بوده و با انسجام کامل در جهت عمران و آبادی و منافع عامه مردم در تلاش و خدمتگزاری هستند .

این عضو شورای شهر ارومیه با بیان اینکه در جهت اجرایی کردن وعده های انتخابی خود به مردم اقداماتی کرده است، افزود : یکی از شعارهای انتخاباتی حقیر در مورد عمران وآبادی شهر بوده که تاحدودی محقق شده است .

وی در ادامه گفت : 6ماهه ی دوم سال 94 رینگ اول شهری به اتمام خواهد رسید و تقاطع همسطح فلکه آذربایجان نیز به تصویب رسیده و به زودی اجرائی خواهد شد .

یکی از اهداف بزرگ شهرداری اجرای رینگ دوم شهری است که در حال حاضر در مرحله ی مطالعه است که در عرض 5سال و شاید هم کمتر به اتمام خواهد رسید 

حسین بخشایشی با بیان این مطلب که   در برابر متخلفان برابر قانون برخورد می شود و پلیس ساختمانی و دیگر سازمانها نیز باید با تمام قدرت قانون را برای همه به طور یکسان اجرا کنند افزود: برای تحقق این امر باید تمامی دستگاه ها باهم هماهنگ کارکنند ازجمله دستگاه قضا ، نیروهای مسلح ، استانداری ، شهرداری ،جهاد سازندگی و دیگر دستگاه های ذیربط .

نماینده مردم در شورای اسلامی شهر ارومیه  در ادامه افزود : سیستم مکانیزه شهرداری الکترونیکی می تواند خطاها و اشتباهات را به حداقل برساند و دخالت  سلیقه های شخصی و اغراض شخصی را در انجام کارها به صفر برساند .

وی گفت : دستگاه شهرداری نیز مانند دیگر دستگاه ها بری از تمام اشتباهات نیست و ممکن است افرادی با توجه به سلیقه و نظر شخصی خود اقداماتی خلاف مقررات داشته باشند ، انتظار ما از مردم معرفی این خطاکاران به مسئولین مربوطه می باشد که نوعی امربه معروف ونهی از منکر می باشد .

اگر امر به معروف ونهی از منکر که مانند نماز وظیفه ی مسلمانان است در جامعه جاری شود خطاها قطعا به حداقل می رسد که متاسفانه این امر مورد غفلت قرار گرفته است

این عضو شورای شهر افزود : تقاطع همسطح ابوذر اواسط مهر ماه به حول و قوه الهی با دست پرتوان همکاران ایثارگر و پرتلاش شهرداری و شخص شهردار مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت . تقاطع آذربایجان که بزرگتر از ابوذر می باشد در مدت 1سال و شاید کمتر به بهره برداری خواهد  رسید .

 

 

تعداد نمایش ها (393)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال ها
سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان