پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
برگزاری چهل و نهمین جلسه کمیسیون سرمایه گذاری ، مشارکت و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه :  سرمایه گذاران منطقه آزاد کیش در شهر ارومیه

برگزاری چهل و نهمین جلسه کمیسیون سرمایه گذاری ، مشارکت و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه : سرمایه گذاران منطقه آزاد کیش در شهر ارومیه

نویسنده: Admin/جمعه, 02 آبان,1393/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برگزاری چهل و نهمین جلسه کمیسیون سرمایه گذاری ، مشارکت و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه :  سرمایه گذاری شهرداری ارومیه در منطقه آزاد کیش 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه : چهل و نهمین جلسه کمیسیون سرمایه گذاری ، مشارکت و گردشگری شورای اسلامی شهر به ریاست سیّد هادی ذاکر و با موضوع بررسی سرمایه گذاری در جزیره زیبای کیش برگزار گردید به بحث و گفتگو پرداختند.

در این جلسه ضمن رسیدگی به نامه های ارجاع شده به این کمیسیون سیّد هادی ذاکر رئیس کمیسیون سرمایه گذاری ، مشارکت و گردشگری ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری سیّد و سالار شهیدان آقا ابا عبدالله الحسین (ع) گزارشی جامع از سفر اعضاء کمیسیون به منطقه آزاد کیش و بازدید از نمایشگاه بین المللی سرمایه گذاری و پروژه های سرمایه گذاری در این جزیره ارائه نمود.

ایشان با بیان اینکه سفر هایی از این دست و استفاده از تجربیات دیگرشهرها در خصوص جذب سرمایه گذار ، علی الخصوص منطقه آزاد کیش که در تمامی ایام سال محلی مناسب برای جذب گردشگران داخلی و خارجی می باشد و امروز ما باید در حد توان از این ظرفیت بالا استفاده نماییم .

ذاکر در ادامه گفت : سرمایه گذاری در بخشهای مختلف در شهر ارومیه با توجه به نیاز شهر و شهروندان باید اولویت بندی گردد و این سرمایه گذاری متناسب و عادلانه درنقاط مختلف شهر اجرا گردد . ایشان سرمایه گذاری در زمینه حمل و نقل عمومی از جمله قطار شهری و تراموا را از اولویتهای این کمیسیون دانست و خاطر نشان کرد ثبت شرکت هواپیمایی توسط شهرداری با مشارکت بخش خصوصی تاثیر شگرفی در جذب سرمایه گذاران بیشتر در منطقه خواهد شد .

رئیس کمیسیون سرمایه گذاری با اشاره به اینکه از جمله سرمایه گذاری های زود بازده می توان به ساخت باغ پرندگان ، آکواریوم آب شور و شیرین برای نشان دادن انواع آبزیان و سایت اسب دوانی اشاره کرد و خواستار همکاری ادارات مرتبط در زمینه سرمایه گذاری و گردشگری جهت میزبانی شهر ارومیه در نمایشگاههای از این دست و دعوت از اندیشمندان این صنعت جهت تبادل اطلاعات شد . 

در پایان مقرر گردید اعضاء کمیسیون سرمایه گذاری تا پایان هفته از دو پروژه سرمایه گذاری هتل آنا و مرواید غرب و آگاهی از آخرین روند پیشرفت این پروژه ها از محل بازدید نمایند .

تصمیمات مطرح شده جهت اتخاذ مصوبات نهایی به صحن شورا ارسال می گردد.

تعداد نمایش ها (308)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال ها
سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان