پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
تصويب بودجه پيشنهادي سال 99 سازمان آمار و فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه

تصويب بودجه پيشنهادي سال 99 سازمان آمار و فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه

نویسنده: Admin/شنبه, 10 اسفند,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

تصويب بودجه پيشنهادي سال 99 سازمان آمار و فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه

در جلسه فوق العاده صحن شورا روز پنج شنبه مورخه  98/12/8 بودجه پيشنهادي سازمان آمار و فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه بررسی و به تصویب رسید.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه :  شورای اسلامی شهر ارومیه بررسی بودجه سال 99 شهرداری را رسیدگی و تصویب بودجه سازمان آمار و فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تعیین ، و مورد بررسی  قرار گرفت.

 این جلسه که با حضور رئیس و اعضای شورا ، معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع انسانی شهردار ارومیه ، گروه برنامه و بودجه ، مدیر عامل و معاونین سازمان آمار و فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری در سالن جلسات آغاز شد.

دکتر علیزاده امامزاده رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه دستور جلسه را بررسي بودجه پيشنهادي سازمان آمار و فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداري اروميه در سال 1399 اعلام نمودند.

مدیر عامل سازمان آمار و فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری پيام بودجه ي سال 1399 خود را قرائت کردند ، و اعضاي شوراي اسلامي شهر در حين بررسي با  ارائه نكته نظرات خود ، در نهايت بودجه پيشنهادي سازمان آمار و فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری با اجرای سیاستهای کلی شورای اسلامی شهر جهت اعمال در بودجه سال 99 با مبلغ  6 میلیارد و 847 میلیون و 200 هزار تومان به تصويب رسيد.

تعداد نمایش ها (66)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال ها
سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان