پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
جلسه کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

جلسه کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

نویسنده: آقای نصیرپور/یکشنبه, 20 تیر,1400/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

🔻 جلسه کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد. 

💠 متاسفانه منافع بعضی از اشخاص اجازه نمی دهد موضوع سد معبر ساماندهی شود. 
💠 نظارت کافی بر سد معبر ضعیف است. 
💠 وضعیت موجود سد معبر مورد رضایت شهروندان و مدیریت شهری نیست. 

🔻 جلسه کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه صبح امروز به ریاست حسین پناهی و با حضور اعضای کمیسیون و مدیران شهرداری با دستور جلسه بررسی شیوه نامه پیشگیری از تخلفات شهری و ساختمانی برگزار شد. 
🔻 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه،  در این جلسه حسین پناهی ضمن تسلیت سالروز شهادت نهمین اختر  امامت و ولایت حضرت جواد الائمه (علیه السلام)  گفت:  جلسه کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه با دستور جلسه بررسی شیوه نامه اجرایی مدیریت و پیشگیری از تخلفات شهری و ساختمانی برگزار شد. 
🔻 وی گفت:  شورای اسلامی شهر ارومیه در دوره های گذشته و پنجم شورا با توجه به مصوبات متعدد دراستای رفع و ساماندهی سد معبر و مشاغل مزاحم مصوبات لازم را صادر کرده است اما متاسفانه آنگونه که انظار می رفت سد معبر رفع نشده است. 
🔻 رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: نظارت مهمترین بحثی است که باید در موضوع خدمات شهری قوت بگیرد امام متاسفانه امروز شاهد نظارت ضعیف معاونت خدمات شهری در حوزه سد معبر هستیم.
🔻حسین پناهی در بخش دیگری از سخنانش اذعان داشت: سد معبر موجود در معابر شهر و مرکز هسته ای شهر ارومیه موجب نارضایتی مردم و شورا شده است و لذا از معاونت خدمات شهری می خواهیم هرچه سریعتر به وضعیت موجود سد معبر و ساماندهی مشاغل مزاحم با قدرت ورود کند.
🔻 عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: راهکارهای اساسی از سوی شورای اسلامی شهر ارومیه به معاونت خدمات شهری ابلاغ شده است اما متاسفانه نه تنها نتیجه مطلوب را کسب نکرده ایم بلکه به بمب بست رسیده ایم.
حسین پناهی گفت: در ورودی های شهر، کمربندی، خیابان ها و معابر، رفع سد معبر، ناوگان حمل و نقل عمومی، جابه جایی تیرهای برق، تابلوهای تبلیغاتی، پست ها، کاشت درختان، سیما و منظر شهری و...دچار مشکل هستیم.
🔻 رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: بارها موضوع سد معبر را به مدیران شهرداری و معاونت خدمات شهری شهرداری متذکر شده ایم و آنگونه که وعده داده بودیم و علیرغم تشکیل کارگروه های تخصصی دچار مشکل هستیم.
🔻 حسین پناهی گفت: فضای سبز شهری به سمت و سوی مطلوب حرکت می کرد اما متاسفانه امروز دچار مشکل شده است و در حفظ و نگهداری فضای سبز شهر و پارک ها کوتاهی می شود.
سخنگوی شورای اسلامی شهر ارومیه افزود: امروز در باغ رضوان ارومیه، کشتارگاه و ذبح دام های غیرمجاز و پسماند شهری، جمع آوری نخاله ها، پیشگیری، ترمیم فضای سبز... با توجه به شرایط کرونایی دچار مشکل هستیم.
حسین پناهی گفت: منتظر تحول عظیم و اساسی در خدمات شهری هستیم و از معاونت خدمات شهری شهرداری ارومیه می خواهیم تا با ارائه راهکارهای اساسی نسبت به رفع موانع و مشکلات و معضلات هستیم.

تعداد نمایش ها (49)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال ها
سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان