پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد خلیل پور در جلسه شورای نامگذاری گفت:

حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد خلیل پور در جلسه شورای نامگذاری گفت:

نویسنده: Admin/چهارشنبه, 23 مهر,1399/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد خلیل پور در جلسه شورای نامگذاری گفت:

💠 احیای هویت اصلی شهر ارومیه از مهمترین برنامه های شورای نامگذاری است / ارومیه شهر همه اقوام است / همه کوچه ها و معابر شهری ارومیه با نام مبارک شهدا نامگذاری شده است.

🔸رئیس شورای نامگذاری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: احیای هویت اصلی شهر ارومیه از مهمترین برنامه های شورای نامگذاری است. مسئولان باید بر نام و هویت شهر ارومیه توجه بیشتری داشته باشند و در جهت احیای نام و مکان های تاریخی شهر ارومیه تلاش کنند.

🔸به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد خلیل پور گفت: ارومیه شهر همه اقوام است و هیچکس نمی تواند ادعا کند که ارومیه مختص یک قوم است ، شهر ارومیه شهر اقوام و ادیان است و احترام به تمامی اقوام وظیفه همه ما است.
🔸 وی همچنین در بخش دیگری از سخنانش اذعان داشت: با توجه به مصوبات شورای اسلامی شهر ارومیه و توجه و ارج نهادن به مقام و منزلت شهدا ، همه کوچه ها و معابر شهری ارومیه با نام مبارک شهدا نامگذاری شده است که جا دارد از شهرداری ارومیه ، سازمان سیما و منظر شهری و سازمان فناوری اطلاعات شهرداری ارومیه و بیناد شهید و اداره پست استان تقدیر و تشکر می کنم.
گفتنی است که در این جلسه و با توجه به پیشنهادهای بنیاد شهید استان و دستگاههای اجرایی و خانواده های معظم شهدا حیابان ها و کوچه های بالای 10 متر فاقد نام مبارک شهدا نامگذاری شدند.

تعداد نمایش ها (9)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال ها
سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان