پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
حسين بخشايشي رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

حسين بخشايشي رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

نویسنده: Admin/یکشنبه, 13 مهر,1399/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

حسين بخشايشي رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

💠 رزمندگان ، گنجینه ی دفاع مقدس هستند / امروز رزمندگان دفاع مقدس پیام رسان ایثار ،شجاعت و شهامت برای جوانان هستند / 3 میلیارد تومان اعتبار در حوزه دفاع مقدس از سوی شورای اسلامی شهر ارومیه مصوب شده است / از شهردار و خانواده محترم شهرداری ارومیه در خصوص فعالیت های انجام گرفته در حوزه دفاع مقدس تقدیر و تشکر می کنم 

🔸 رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در جلسه امروز صحن شورا و در جمع فرماندهان و رزمندگان دوران دفاع مقدس گفت: رزمندگان ، گنجینه های دفاع مقدس هستند و باید از این گنجینه ها به نحو احسن نگهداری کنیم.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، حسین بخشایشی با اشاره به اینکه نام و یاد شهدا همیشه زنده خواهد ماند اذعان داشت: امروز رزمندگان دفاع مقدس پیام رسان ایثار ،شجاعت و شهامت برای جوانان هستند و نام و یاد شهدا ، ایثارگران ، جانبازان و آزادگان در دلها زنده خواهد ماند.

🔸حسین بخشایشی در بخش دیگری از سخنانش افزود: در جهت توجه به نام و جایگاه والای ایثار و شهادت ، 3 میلیارد تومان اعتبار در حوزه دفاع مقدس از سوی شورای اسلامی شهر ارومیه مصوب شده است .
🔸 وی در ادامه سخنانش گفت: از شهردار و خانواده محترم شهرداری ارومیه در خصوص فعالیت های انجام گرفته در حوزه دفاع مقدس تقدیر و تشکر می کنم .

تعداد نمایش ها (10)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال ها
سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان