پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
دکتر محمد خلیل پور ، رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی  شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

دکتر محمد خلیل پور ، رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی  شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

نویسنده: Admin/دوشنبه, 16 فروردین,1400/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

دکتر محمد خلیل پور ، رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی  شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: 
برگزاری مزایده ها و مناقصات جهت واگذاری امورات عمرانی به پیمانکاران باید در اسرع وقت برگزار شود

✅به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد خلیل پور در جمع شهردار و شورای  معاونین که در اولین جلسه شورای اسلامی شهردر سال جاری برگزار شد، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و عید نوروز و قدردانی از زحمات پرسنل زحمت کش شهرداری  در ایام نوروز گفت: جهت واگذاری امورات عمرانی شهرداری  باید در اسرع وقت مزایده ها ومناقصات در آغازین سال برگزارشود تا برنامه های عمرانی در زمان مناسب صورت و این موضوع باعث اتلاف زمان  برای اجرای پروژه مورد نظر و مشکلات بین شهرداری و پیمانکاران صورت نگیرد

 ✅خلیل پور در خصوص عدم استفاده بهینه شهروندان از دوچرخه های خریداری شده توسط شهرداری گفت  : باتوجه عدم زیر ساخت لازم  و نبود خیابان اختصاصی دوچرخه سواری و با وجود هزینه میلیاردی برای ساخت  ایستگاه های دوچرخه و خود دوچرخه های متاسفانه شهروندان هیچ گونه استفاده‌ای از این موضوع نکرده و جهت بهبود وضعیت خواستار تحویل و در اختیار گذاشتن امکانات به هیئت دوچرخه سواری را دارم. 

✅ وی که در جلسه صحن شورا با اشاره به اینکه امروزه هیچ ارگانی کمک حال شهرداری ارومیه نیست افزود: صرفه جویی ها در کارهای غیر ضروری باید به نفع شهرداری از سوی مدیران انجام گیرد.

✅ رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه در جمع شهردار و معاونین شهرداری ارومیه تاکید کرد:  امروز یکی از بزرگترین معضلات شهرداری ارومیه موضوع طلب پیمانکاران است که باید این مشکل رفع و نسبت به پرداخت مطالبات پیمانکاران شهرداری ارومیه تدابیر لازم در اسرع وقت صورت گیرد

✅ عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر ارومیه ضمن تقدیر و تشکر از عوامل شهرداری ارومیه علی الخصوص سرپرست شهرداری وقت ارومیه افزود: با توجه به اینکه در سال ۱۳۹۹ شهرداری ها با مشکلات اقتصادی مواجه شده بودند،  سرپرست وقت شهرداری و عوامل اجرایی با تلاش شبانه روزی خود اجازه بروز خلع در شهرداری را ندادند و با پرداخت بموقع حقوق و عیدی پرسنل و نیز عملیات اجرایی توانستیم از مشکلات عبور کنیم. 

✅  این مقام مسئول با اشاره به اینکه در بعد فرهنگسازی متاسفانه کارکرد مناسبی رو نداشتیم  و شهرداری ارومیه نیز باید به این موضوع  اهتمام ویژه ای داشته باشد افزود: ضعف در فرهنگسازی از سوی شهرداری موجب بروز مشکلات بسیاری برای شهروندان ایجاد خواهد کرد. وباید تلاش کرد تا سطح آگاهی مردم  در بحث های مختلف  حقوق شهروندی  ،مباحث فرهنگی و زندگی شهر نشینی   بالا رود  تا شهر به توسعه و تعالی برسد و در صورتی که سطح آگاهی شهروندان  افزایش پیدا کند، مردم مسائل را از یکدیگر تشخیص می دهند و به حق و مطالبات خود آگاهی خواهند داشت.

✅ رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه تاکید کرد  توجه به مشکلات انبوه سازان باید در دستور کار مدیریت شهری قرار گیرد. عدم رفع مشکلات انبوه سازان موجب فرار سرمایه به استانهای همجوار  و باعث رکود کاری  درحوزه ساختمانی  بیکاری  و مسائل عدیده  ی در  شهر ارومیه خواهیم بود.

✅ وی در ادامه افزود:  تامین بودجه کافی برای  سازمان فرهنگی ورزشی  ، سازمان سیما و منظر شهری فضای  و روابط عمومی جهت ساخت المانهای جدید با موضوعات روز  و خرید اقلام تزیئنی منتسب در ایام ملی و مذهبی از سوی شهرداری اقدام و در سال جاری  برای آذین بندی شهر در ایام ملی و مذهبی و نصب المانهای جدید مشکل خاصی نداشته باشیم.

✅ حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد خلیل پور گفت:  شهرداری ارومیه باید با مشارکت هیئت های مذهبی شاخص در راستای برگزاری مراسمات ملی و مذهبی اقدامات لازم را انجام دهد
✅وی در پایان ضمن تقدیر از تلاشهای معاونت خدمات شهری،  سازمان سیما و منظر شهری،  روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه،  روابط عمومی شهرداری و سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اذعان داشت:  از تلاشها و زحمات عوامل اجرایی در راستای برگزاری مراسمات اعیاد شعبانیه با برگزاری چند برنامه ملی و نیز آذین بندی شهر در این ایام  تقدیر و تشکر کرد.

 

تعداد نمایش ها (3)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال ها
سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان