پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
رئیس شورای اسلامی آذربایجان غربی: ساختار روابط عمومی کلانشهرهای کشور به جایگاه بین المللی ارتقا داده شود

رئیس شورای اسلامی آذربایجان غربی: ساختار روابط عمومی کلانشهرهای کشور به جایگاه بین المللی ارتقا داده شود

نویسنده: Admin/پنجشنبه, 23 اردیبهشت,1395/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس شورای اسلامی آذربایجان غربی:

ساختار روابط عمومی کلانشهرهای کشور به جایگاه بین المللی ارتقا داده شود

رئیس شورای اسلامی آذربایجان غربی گفت: نبود ساختار متحد بین شهرداریها سبب خدشه‌دار شدن روابط بین‌الملل مجموع مدیریت شهری کشور شده بنابراین لازم است بسترهای بین المللی سازی ارتباطات کلانشهرها فراهم آورده شود.

رسول اصغرزاده در بیست و ششمین نشست روابط عمومی‌های کلان شهرهای کشور که در محل استانداری آذربایجان‌غربی برگزار شد اظهار داشت: شهر ارومیه را از جنبه‌‌‌های مختلفی می توان مورد ستایش قرار داد که جاذبه طبیعی یکی از این عناصر است.

وی تصریح کرد: از دیگر افتخارات شهر ارومیه می‌توان به شهدای این شهر و به ویژه سردار شهید مهدی باکری اشاره کرد که در اوایل پیروزی انقلاب اسلامی ایران به عنوان شهردار این شهر منصوب شد و دو روز بعد از شروع جنگ تحمیلی از مقام خود استعفا داد و بزرگی خود را در میدان نبرد علیه رژیم بعثی عراق نشان داد.

رئیس شورای اسلامی آذربایجان‌غربی افزود: از دیگر چهره‌های برجسته شهر ارومیه می‌توان از حجت الاسلام حسنی، امام جمعه سابق این شهر که رشادت‌های او در زمان انقلاب زبان زد عام و خاص بود نام برد و آیت‌الله قریشی نیز از چهره‌های برجسته شهر ارومیه است که نماینده مردم ارومیه در مجلس خبرگان رهبری است و از اساتید بزرگ علوم قرآنی هست.

اصغرزاده با بیان اینکه حامد ولی‌زاده از چهره‌های قرآنی شهر ارومیه است که دو سال پیاپی در مسابقات قرآنی شرکت کرده و سال پیش نیز مقام نخست را به خود اختصاص داد بیان کرد: هم اکنون که تیم ملی والیبال ایران در اردوهای تمرینی به سر می‌برند و تیم در حال آماده شدن  برای بازی‌های پیش‌رو است، سه تن از بازیکنان تیم ملی ایران را بازیکنان غیور شهر ارومیه تشکیل می‌دهند که به نوبه خود یکی دیگر از ویژگی‌های این شهر است.

وی گفت: استان آذربایجان‌غربی با سه کشور مرز مشترک دارد که با استفاده از استعدادهای منطقه می‌توان از این هم مرز بودن نهایت استفاده را کرد و این امر نیز خواستار تلاش بیش از پیش مسئولان است.

اصغری اظهار داشت: کشور ما فاقد ساختار اتحاد شهرداری بوده که این امر برخی از روابط بین‌الملل را خدشه دار کرده و سبب برخوردار نبودن از برخی امتیازات بین‌المللی شده و شهرداری را از دستیابی به بسیاری از آمال‌ها دور می‌کند.

رییس شورای اسلامی آذربایجان‌غربی افزود: این جلسه بیست و ششمین نشست روابط عمومی‌های کلانشهرهای کشور است که کارکردهای خوبی داشته و اگر نتایج تمامی جلسات جمع‌آوری شود و منجر به اجماع نظر شود می‌توان تاثیرات مثبت روابط عمومی‌ها را بیش از پیش در شهرداری‌ها و روابط بین‌الملل مشاهده کرد.

 

خبرگزاری تسنیم

 

تعداد نمایش ها (117)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال ها
سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان