پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در جلسه امروز صحن شورا گفت:

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در جلسه امروز صحن شورا گفت:

نویسنده: Admin/دوشنبه, 21 مهر,1399/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در جلسه امروز صحن شورا گفت: 

حافظ، حافظه ما و سخنگوی ضمیر نا آگاه ایرانی است / استاندارد شاخص و پرچمِ کیفیت و ارتقای کیفیِ تولیدات است 

حسین بخشایشی در جلسه امروز صحن شورا با گرامیداشت 20 مهر روز بزرگداشت حافظ گفت: حافظ، حافظه ما و سخنگوی ضمیر نا آگاه ایرانی است که هر کسی او را از آنِ خود و همراه و رهیار شادی ها، آلام، خنده‏ها، گریه ها، رنج ها و راحتی های خویش می داند. حرف و حدیث حافظ تمام نشدنی و حکایتش نامکرر است، چرا که حرف مردم در طول اعصار و گستره امصار است. تبیین فطرت الهی انسان و گذشته دیر و دور یک سرزمین به قدمت و گستره ایران.
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در بخش دیگری از سخنانش اذعان داشت: حافظ با قرآن اُنس و الفتی متوالی و مطول داشته، با چهارده روایت از حفظ می خوانده و تفاسیر قرآن را مطالعه می‏کرده است. بر آستان جانان سر نهاده و با گلبانگ سربلندی، آسمان معنا و معرفت را عطرآگین ساخته است .نام بلندش پرطنین و روزش مبارک باد.

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: 23 مهر سالروز شهادت پنجمین شهید محراب آیت الله عطاءالله اشرفی اصفهانی امام جمعه شهرستان کرمانشاه می‏باشد که در نماز جمعه به دست منافقین به شهادت رسید. 

حسین بخشایشی در ادامه افزود: آیت الله اشرفی اصفهانی بعد از وفات آیت الله بروجردی از مروجین مرجعیت امام خمینی بود و در طول سال‏ها سعی و تلاش گسترده ای در وحدت شیعه و سنی داشت .


حسین بخشایشی با اشاره به 23 مهر روز جهانی استاندارد گفت: استاندارد شاخص و پرچمِ کیفیت و ارتقای کیفیِ تولیدات است که با صنعت، تولید و توسعه در هم تنیده است.با اجرای قوانین و مقررات استاندارد، تفاهم در مسائل فنی تحقق می پذیرد و با تولید کالای کیفیت دار رضایت مصرف کنندگان نیز جلب می شود. به این ترتیب، استاندارد، شالوده استواری را برای پیشبرد و توسعه صنعت و اقتصاد فراهم می سازد.

وی همچنین اذعان داشت: روز 23 مهر روز جهانی نابینایان و عصای سفید نامگذاری شده است. نابینایان از حس مهم و کاربردی بینائی محروم هستند یا بهره بسیار اندکی از آن دارند که خلا بزرگی را در زندگی شان موجب می شود ولی غالبا حواس دیگرشان کارآمدتر و توانمندتر است که در صورت فراهم آمدن زمینه تلاش و پویائی امکان فعالیت آنان را فراهم می آورد و زندگی‏شان را به مانند یک انسان برخوردار از بینایی و فعال معنادار می سازد.
همچنین 24 مهر روز ملی پار المپیک است. معلولان ورزشکار تجسم اراده و جدیّت می باشند که در عمل ثابت می‏کنند معلولیت محدودیت نیست. معلولان در زمره افرادی هستند که با وجود مشکلات و موانعی که بر سر راهشان قرار دارد، با تکیه بر عزم، اراده و امیدواری، موانع را پشت سر نهاده و با صعودهای پرشمار به سکوهای جهانی برای کشورشان افتخار آفریده‌اند.  آنها صدای ملت ایران در همه میدان‌های بین المللی هستند و موجب سربلندی میهن عزیزمان شده اند .
شورای شهر ارومیه این روز را به ورزشکاران معلول و خانواده محترمشان که سهم مهمی در موفقیت‏های آنان دارند تبریک می‌گوید. همچنین یاد ورزشکار غرورآفرین عرصههای بین المللی، زنده یاد سیامند رحمان را گرامی می داریم و برای شادی روحش از خداوند متعال علو درجات را آرزومندیم.

تعداد نمایش ها (10)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال ها
سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان