پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در جلسه صحن شورا گفت؛

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در جلسه صحن شورا گفت؛

نویسنده: Admin/ﺳﻪشنبه, 01 بهمن,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در جلسه صحن شورا گفت؛ 

💠 خودروها در اغلب شهرها بیشترین سهم را در تولید آلودگی دارند. 

دکتر علیزاده امامزاده در جلسه صحن شورای اسلامی شهر ارومیه ضمن تبریک ۲۹ دی روز هوای پاک گفت: خودروها در اغلب شهرها بیشترین سهم را در تولید آلودگی هوا دارند. 
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه،  وی اذعان داشت؛ بیماری های تنفسی،  قلبی و سرطان های ناشی از تداوم آلودگی هوا ضربه و هزینه سنگینی به شهرها و شهروندان وارد می کند و پیشگیری از شیوع این پدیده،  امری اجتناب ناپذیر است.
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در بخش دیگری از سخنانش افزود: توسعه زیرساخت های حمل و نقل عمومی در سطح شهر و اولویت بخشیدن به استفاده از حمل و نقل سبز، گسترش محدوده های طرح ترافیک و نظارت بیشتر بر تردد خودروها بویژه درمرکز شهر، نظارت بر معاینه فنی خودروها و.جلوگیری از تردد وسایل نقلیه سنگین دودزا و آلاینده، ترویج فرهنگ پیاده روی و استفاده از حمل و نقل عمومی در میان شهروندان، توجهبه مکان یابی بهینه و درست در احداث ساختمان ها و جانمایی کاربری های صنعتی و آلاینده از جمله سیاست های و خطی مشی هایی است که امروز به اجرای آن ها بیش از پیش نیازمندیم.
دکتر علیزاده امامزاده گفت: ضمن گرامیداشت روز هوای پاک، امید است که اهتمام کافی از سوی دولت، شهرداری و شهروندان در توجه به نسل های آتی و توسعه پایدار شهری و حفظ محیط زیست همواره به عمل آید و کاهش آسیب های آلودگی هوا باشیم. 

تعداد نمایش ها (61)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال ها
سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
مقالات
شورا

آمار بازدید
دی ان ان