پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

نویسنده: Admin/ﺳﻪشنبه, 08 بهمن,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: 

💠 حضرت فاطمه زهرا (س)  الگوی جامع و کاملی برای همه انسان ها در همه زمان ها،  اعصار و امصار به شمار می آید. 

دکتر علیزاده امامزاده گفت:  سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)  یکی از مهمترین رویدادهای تاریخ اسلام است و در واقع قول غالب سوم جمادی الثانی سالروز شهادت آن بانوی بی همتا می باشد که در تمامی وجوه و ابعاد کمال در اوج و قله رفیع معرفت و عبودیت بودند و الگوی جامع و کاملی برای همه انسانها در همه زمانها،  اعصار و امصار به شمار می آید. 
💠 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه،  دکتر علیزاده امامزاده که در جلسه امروز صحن شورا سخن می گفت اذعان داشت:  نوعا ما در ارتباط با پیامبر اکرم (ص)  و اهل بیت عصمت علیهم السلام از سه منظر و رویکرد می توانیم تعامل داشته باشیم که عبارتند از؛  عشق به اسم _ شناخت  مسمی و تبعیت  از خداوند جهت شناخت فاطمه سلام علیها السلام و زندگی مبتنی و بر گرفته از فرهنگ فاطمی توفیق و مساعدت مسئلت می کنیم. 
وی در ادامه سخنانش افزود:  حضرت فاطمه زهرت (س)  جلوه ای از نور خداوند بود و گوهری قدسی بود که خداوند برای آفرینش و تمام هستی موهبت فرموده است. 
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت؛ حضرت فاطمه زهرا (س)  پاره تن پیامبر (ص)  و حجت خداوند بر سایر حجت ها بوده،  آیت الله العظمی و ولیله الله الکبری بود و به تعبیر امام خمینی (ره)  تمام کمالاتی که برای یک انسان قابل تصور  است در وی جمع بود.
دکتر علیزاده امامزاده گفت: ششم بهمن ماه مصادف است با سالروز حماسه مردم آمل و باز پسگیری شهر از دست گروه های مارکسیست در سال ۱۳۶۰ بود که روز پرفروغی در تاریخ معاصر خصوصا تاریخ شهر آمل به حساب می آید و آیت الله جوادی آملی از این واقعه بعنوان یک آزمون الهی برای مردم آمل تعبیر می کند. یاد چهل شهید این واقعه را گرامی می داریم و برای آنها رحمت و مغفرت الهی مسئلت می داریم.
وی در ادامه سخنانش اذعان داشت: پنجم جمادی الثانی مصادف است با سالروز درگذشت ابن ابی الحدید شارح معروف نهج البلاغه  در سال ۶۵۶ هجری می باشد که شاید بتوان گفت معروفترین و مهمترین شرح نهج البلاغه را نوشته است.

تعداد نمایش ها (56)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال ها
سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
مقالات
شورا

آمار بازدید
دی ان ان