پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت؛

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت؛

نویسنده: آقای نصیرپور/چهارشنبه, 03 شهریور,1400/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
4/0

🔻 رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت؛

💠 شهردار آینده ارومیه باید فردی دغدغه مند ، با تجربه ، متخصص و توانمند باشد.

🔻 حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد خلیل پور در نطق پیش از دستور جلسه امروز صحن شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: در جلسه دیروز و امروز همزمان با ارائه برنامه کاندیداهای تصدی پست شهردار ارومیه، به اهمیت مدیریت شهری در حوزه های خدمات شهری، عمرانی، شهرسازی و فرهنگی و اجتماعی پرداخته می شود. 

حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد خلیل پور گفت: در جلسات دیروز نیز اشاره شد که شهردار آینده ارومیه باید فردی دغدغه مند، با تجربه، متخصص، آگاه و توانمند در امور شهرسازی، اقتصادی و اجتماعی باشد و از تمامی مسائل موجود حوزه مدیریت شهری اعم از نقاط قوت و ضعف، فرصت ها و  تهدیدهای حوزه شهری و همچینین حوزه درون سازمانی مطلع باشد و با تحلیل های درست و منطقی و با تلفیقی از نگاه آرمانی و نگاه واقع بینانه به ارائه راه حل برای مسائل موجود و آتی شهر ارومیه بپردازد.

این مقام مسئول در ادامه سخنانش اذعان داشت:  شهردار آینده باید بتواند مسیرهای ناهموار مدیریت شهری ارومیه را تسطیح کند و با عملکرد مبتنی بر اصول، موانع و مشکلات را از سر راه بردارد. 

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: امید آن داریم برنامه های ارائه شده و فرآیند انتخاب شهردار، با رویکرد مسأله محور و با ارائه راه حل های منطقی و قانع کننده در چارچوب چشم انداز و اهداف بلندمدت طرح جامع و تفصیلی، راهگشای مسیر توسعه و پیشرفت آینده شهر و پاسخ به خواسته های شهروندان لایق ارومیه باشد.

تعداد نمایش ها (23)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال ها
سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان