پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه:

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه:

نویسنده: Admin/دوشنبه, 07 مرداد,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه:

💠 ارائه خدمات با راه اندازی کافه کارآفرینی در فرهنگسراهای شهرداری انجام خواهد شد.

دکتر علیزاده امامزاده در جلسه امروز صحن شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: ارائه خدمات در فرهنگسراهای شهرداری ارومیه با طرح کافه کارآفرینی انجام خواهد شد.
💠 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، وی در ادامه سخنانش اذعان داشت: کافه کارآفرینی با موضوع ارائه خدمات به شهروندان از سوی معاونت برنامه ریزی شهرداری ارومیه و اداره کل رفاه ، کار و تعاون استان آذربایجان‌غربی مطالعه و به زودی در فرهنگسراهای شهرداری اجرا خواهد شد.
دکتر علیزاده امامزاده با تبریک قهرمانی تیم ملی والیبال جوانان ایران گفت:  قهرمانی تیم ملی والیبال جوانان ایران در رقابت های جوانان جهان را تبریک می گویم و برای تمامی ملی پوشان جوان کشورمان آرزوی موفقیت و تندرستی داریم و امید داریم ملت ایران پیوسته شیرینی این پیروزی ها را بچشد وپرچم کشورمان همیشه بر فراز قله های موفقیت ورزشی ، علمی و فرهنگی به اهتزاز درآید.
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه همچنین با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با هیئت عالی رتبه از جنبش مقاومت اسلامی (حماس) اظهار داشت: رهبر انقلاب اسلامی در دیدار روز سی و یکم تیرماه با هیأتی عالیرتبه از جنبش مقاومت اسلامی (حماس) با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران در قضیه فلسطین با هیچ کشوری در دنیا رودربایستی ندارد ، خاطرنشان کردند: ما همواره دیدگاه خود را درباره فلسطین به طور صریح و شفاف اعلام کرده ایم و حتی در عرصه بین المللی کشورهای دوست ما که در این زمینه با آنها اختلاف نظر داریم می دانند که جمهوری اسلامی در قضیه فلسطین کاملا جدی است.
دکتر علیزاده امامزاده در بخش دیگری از سخنانش افزود: حضرت آیت الله خامنه ای افزودند: یکی از علت های مهم دشمنی با جمهوری اسلامی ایران ، موضوع فلسطین است اما این دشمنی ها و فشارها موجب نخواهد شد که ایران از مواضع خود در موضوع فلسطین کوتاه بیاید ، زیرا حمایت از فلسطین یک مسئله اعتقادی و دینی است.
وی گفت: رهبر انقلاب اسلامی فرمودند؛ ۴۰ سال قبل کسی باور نمی کرد در ایران که مرکز نفوذ و امید امریکایی ها بود ، یک حکومت دینی بر سر کار بیاید و سفارت اسرائیل در تهران به سفارت فلسطین تبدیل شود اما این موضوع غیرقابل باور محقق شد.

تعداد نمایش ها (56)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان