پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه:

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه:

نویسنده: Admin/چهارشنبه, 15 اردیبهشت,1400/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

🔻رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه:
🔺تلاشهای کارگران شهرداری در ایام شیوع کرونا کمتر به تصویر کشیده شد/ کارگران شریف ترین انسان های روزگار

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: همواره قدردان تلاش های کارگران هستیم.

  🔻دکتر حسین بخشایشی در مراسم روز جهانی کار و کارگر که صبح امروز در محل ساختمان شهرداری ارومیه برگزار شد  بیان کرد:  روز کارگر را به شریف ترین انسان های روزگار و جامعه بشری تبریک عرض می کنم.

وی بیان کرد:  4 هزار نیروی مدیریت شهری ارومیه را قشر کارگر تشکیل می دهند؛  کارگرانی که در قسمت مختلف شهرداری جهت توسعه شهری و خدمت به شهروندان در حال فعالیت هستند که از این تریبون به همه آنها روز کارگر را تبریک گفته و از تلاش هایشان قدرانی می کنیم.

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه عنوان کرد:   همواره قدردان تلاش های کارگران هستیم همان گونه که امام خمینی (ره) فرمودند« حیات این مردم؛  مرهون تلاش کار و کارگر است».

وی عنوان کرد:   پرسنل شهرداری به ویژه کارگران این مجموعه در کنار مدافعین سلامت برای مبارزه با ویروس کرونا بصورت گمنام از همان ابتدا شیوع ویروس  تلاش می کنند اما تلاش های  آنها در بخش های مختلف  کمتر به تصویر کشیده شده است  که امید است  با حمایت از این قشر قدردان تلاش های آنها باشیم.

 

تعداد نمایش ها (26)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال ها
سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان