پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
رئیس کمیسیون بودجه و امور حقوقی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

رئیس کمیسیون بودجه و امور حقوقی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

نویسنده: Admin/یکشنبه, 13 مرداد,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس کمیسیون بودجه و امور حقوقی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

💠 نظارت بودجه ای و جلوگیری از انحراف از بودجه ، شهرداری را در مسیر صحیح توسعه قرار می دهد / با تمام توان از حق و حقوق کارگران حمایت خواهم کرد.

دکتر مرتضی پیری گفت:  نظارت بودجه ای و جلوگیری از انحراف از بودجه ، شهرداری را در مسیر صحیح توسعه قرار می دهد .
💠 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، وی که در جلسه امروز کمیسیون بودجه و امور حقوقی شورا سخن می گفت ضمن تبریک سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) اذعان داشت: تلاش کمیسیون تخصصی بودجه و امور حقوقی شورای اسلامی شهر ارومیه دفاع از حق و حقوق شهروندان است و توجه به موضوع بودجه می تواند شهرداری را در مسیر توسعه و آبادانی سوق دهد.
وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: با توجه به اینکه بار سنگین مدیریت شهری و اداره شهر بر دوش کارگران زحمتکش است لذا با تمام توان از حق و حقوق آنان حمایت خواهم کرد.
💠 دکتر مرتضی پیری در ادامه سخنانش اظهار داشت: در جلسه امروز کمیسیون بودجه درخواست شهرداری ارومیه مبنی بر رسیدگی بر مسائل باسکول میدان میوه و تره بار مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
رئیس کمیسیون بودجه و امور حقوقی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: درخواست آقای ولی پریشی مبنی بر بخشودگی جرائم اعلامی ، درخواست آقای توحید عظیمی مبنی بر کاهش اجاره پارکینگ ، درخواست شرکت آب و فاضلاب استان مبنب بر تامین بخشی از کسری قیمت تمام شده تعرفه خدمات آب و فاضلاب مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
وی در ادامه سخنانش اظهار داشت: در جلسه امروز کمیسیون بودجه و امور حقوقی شورای اسلامی شهر ارومیه درخواست شهردا ی ارومیه مبنی بر مصالحه با خانم زینب سلیمانی ،مصالحه فی مابین شهردا ی و وراث مرحوم اکبر بنایی ، برآورد آنالیز هزینه های تمام چاپ و تکثیر بلیط الکترونیکی ، ارسال ریز درآمد و هزینه و تراز کل فروردین سال ۹۸ را مورد بحث و بررسی قرار داد.
💠 جلسه امروز کمیسیون بودجه و امور حقوقی شورای اسلامی شهر ارومیه به ریاست دکتر مرتضی پیری و با حضور اعضای کمیسیون و مدیران شهرداری برگزار شد.
گفتنی است که مصوبات پیشنهادی کمیسیون به صحن شورای اسلامی شهر ارومیه ارجاع داده شد.

تعداد نمایش ها (46)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان