پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر ارومیه:

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر ارومیه:

نویسنده: Admin/شنبه, 05 مرداد,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر ارومیه:

💠 سد معبر یکی از بزرگترین معضلات شهری است / باید بدنبال راهکارهای اساسی برای رفع معضل سد معبر باشیم.

⬇️ حسین پناهی گفت: امروز معضل سد معبر به یکی از بزرگترین معضلات شهری تبدیل شده است که هم شهروندان و هم جامعه را تهدید می کند.
⬇️ به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، وی که در جلسه امروز کمیسیون خدمات شهری شورا سخن می گفت ضمن گرامیداشت سالروز عملیات افتخار آفرین مرصاد اذعان داشت: تمامی ارگانهای ذیربط در کنار مدیریت شهری در راستای رفع معضلات شهری اعم از مشاغل مزاحم، سد معبر، وانت بارها و دستفروشان در جهت رفع این معضلات تلاش نموده اند اما آنگونه که باید این معضلات رفع نشده اند.
حسین پناهی در ادامه سخنانش گفت: باید به سمت آئین نامه ها و دستورالعمل ها برویم و در کنار آن بدنبال راهکارهای اساسی باشیم و از شعار دادن خارج شویم.
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: در بعضی از مواقع ناهماهنگی بین ارگانها موحب بروز معضلات و مشکلات شهری شده است و امید است با همدلی و همفکری بتوانیم بر معضلات شهری غلبه کنیم.
جلسه کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر ارومیه امروز به ریاست حسین پناهی و با حضور اعضای کمیسیون و معاون خدمات شهری شهرداری و فرماندهان انتظامی و نیز مسئولین ارگانهای ذیربط برگزار شد.

تعداد نمایش ها (48)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان