پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

نویسنده: Admin/یکشنبه, 18 فروردین,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: 
با توجه به بارش های اخیر ، طرح دریاچه تا دریاچه باید جدی گرفته شود.
حسین پناهی گفت: امروز با توجه به رحمت الهی و بارش های اخیر طرح دریاچه تا دریاچه باید جدی گرفته شود و اجرایی نمودن این طرح نه تنها می تواند در مقابل جلوگیری از بحران سیل موثر باشد بلکه می تواند در جذب توریست و گردشگر برای شهر ارومیه مفید باشد.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه، رئیس کمیسیون خدمات شهری شورا ضمن تبریک عید نوروز ۹۸ و ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی اذعان داشت: امروز نعمت الهی شامل حال کشور شده است که متاسفانه با توجه به بی تدبیری در بعضی از نقاط کشور این نعمت به نقمت تبدیل شد اما در شهر ارومیه با مدیریت صحیح و برنامه ریزی کامل و تلاش شبانه روزی معاونت خدمات شهری شهرداری و مدیریت بحران و هدایت آبهای سطحی دچار هیچگونه مشکلی نبودیم .
حسین پناهی در ادامه سخنانش با تسلیت شهادت امام موسی کاطم علیه السلام گفت: امروز مدیریت آب بسیار مهم و جدی است و هدایت آبهای سطحی و استفاده بهینه آن میتواند در احیای دریاچه ارومیه موثر باشد.
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورا اظهار داشت: توجه به مصوبات کمیسیون خدمات شهری باید مورد توجه قرار گیرد و معاونت خدمات شهری شهرداری و عوامل اجرایی نیز مطالعات لازم را در راستای جلوگیری از خطرات بحران آب انجام دهند.
حسین پناهی گفت: بررسی نقاط حادثه خیز شهر ارومیه باید مورد توجه جدی قرار گیرد و برنامه ریزی صحیح و مناسب برای هدایت آبهای سطحی انجام گیرد.
اولین جلسه کمیسیون خدمات شهری  و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه در سال ۹۸ به ریاست حسین پناهی و با حضور حسین بخشایشی و مهندس مسعود پاکی اعضای کمیسیون ، سحابی معاون خدمات شهری شهرداری ، ستارپور مشاور شورا در امور خدمات شهری و محیط زیست و پیمان حسن زاده دبیر جلسات کمیسیونهای شورا در تاریخ ۹۸/۱/۱۷ با دستور جلسه بررسی اقدامات معاونت خدمات شهری در بارش های اخیر برگزار شد .
گفتنی است که مصوبات پیشنهادی کمیسیون به صحن شورای اسلامی شهر ارومیه ارجاع داده شد.

تعداد نمایش ها (115)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان