پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر ارومیه:

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر ارومیه:

نویسنده: Admin/شنبه, 12 مرداد,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر ارومیه:

💠 جوانان به سوی ازدواج آسان حرکت کنند / بخش عمده مشکلات شهر ارومیه از میادین میوه و تره بار نشأت می گیرد.

حسین پناهی گفت: امروز جوانان باید با الگوبرداری از زندگانی حضرت امیرالمؤمنین علی (ع) و حضرت فاطمه (س) به سمت و سوی ازدواج آسان حرکت کنند.
💠 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، وی که در جلسه امروز کمیسیون خدمات شهری شورا سخن می گفت ضمن تبریک سالروز اردواج حضرت امیرالمؤمنین علی (ع) و حضرت فاطمه (س) اذعان داشت: امروز عدم ازدواج و سختگیری خانواده ها موجب ایحاد مشکلات بزرگی در امر ازدواج جوانان شده است و لذا باید خانواده نسبت به ازدواج آسان جوانان اقدامات اساسی را انجام دهند.
حسین پناهی در ادامه سخنانش با تسلیت درگذشت مداح نامی اهل بیت عصمت و طهارت مرحوم حاج محمدباقر منصوری اردبیلی گفت: خبر درگذشت مداح جوان و خوش نام اهل بیت عصمت و طهارت مرحوم محمدباقر منصوری اردبیلی موجب تاسف و اندوهگین مردم حسینی ایران و آذربایجان شد ، آن مرحوم از مداحان خوش صدا و از جوانان تربیت یافته در مکتب حسینی بود که با صدای رسای خود در راه ائمه اطهار و سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام خدمت کرد و اینجانب بر خود وظیفه می دانم درگذشت وی را به مقام معظم رهبری ، ملت حسینچی ایران و آذربایجان و خانواده ایشان تسلیت عرض نمایم.
حسین پناهی با بیان اینکه بخش عمده ای از مشکلات شهر ارومیه از میادین میوه و تره بار نشأت می گیرد اذعان داشت: بخش عمده ای از مشکلات شهر ارومیه از میادین میوه و تره بار نشأت می گیرد .
وی گفت؛ ارومیه یک شهر کشاورزی است اما متاسفانه عدم توجه به محصولات و نحوه توزیع و صادرات این عزیزان را دچار مشکل نموده است.
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر ارومیه اذعان داشت: سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری ارومیه خدمات ارزنده ای در توزیع و صادرات محصولات کشاورزی انجام می دهد امام متاسفانه عدم راه اندازی بازارچه های محله محور موجب بروز مشکلات عدیده ای شده است که باید مورد توجه معاونت خدمات شهری و اتحادیه میوه و تره بار قرار گیرد.
حسین پناهی در ادامه سخنانش با اشاره به اینکه پیشنهادات و مصوبات متعددی در زمینه میادین میوه و تره بار از سوی شورای اسلامی شهر ارومیه ابلاغ شده است گفت: از دوره چهارم شورای اسلامی شهر ارومیه تشکیل بازارچه ها و میادین محله محور مصوب شده است و ایجاد بازارچه های محله محور در ورودی های شهر ارومیه و ایجاد بازرهای چندمنظوره در سطح شهر در راستای عرضه مستقیم کالا برای خورده فروشان و نیز صادرات کالا می تواند موثر واقع شود. 
وی در بخش دیگری از سخنانش با تقدیر از مدیرعامل مجموعه موج های آبی گفت: مجموعه موج های آبی یکی از مجموعه های افتخار آفرین شهر ارومیه است که با ارائه خدمات ارزنده و رفاهی به شهروندان موجب رضایتمندی آنان شده است.
💠 جلسه کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه امروز به ریاست حسین پناهی و با حضور اعضای کمیسیون ، معاون خدمات شهری شهرداری ، مشاور شورا در امور خدمات شهری ، مدیرعامل مجموعه موج های آبی و رئیس اتحادیه میوه و تره بار برگزار شد.

تعداد نمایش ها (42)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان