پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:  باید قدردان واقعی زحمات کارگران باشیم.

رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: باید قدردان واقعی زحمات کارگران باشیم.

نویسنده: Admin/یکشنبه, 15 اردیبهشت,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

باید قدردان واقعی زحمات کارگران باشیم.

حسین پناهی ضمن گرامیداشت هفته کار و کارگر گفت: باید قدردان واقعی تلاشها و زحمات کارگران باشیم.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه :

وی با تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان اذعان داشت: ماه ضیافت و میهمانی الهی در حال فرا رسیدن است ، و امید است بتوانیم بهره های معنوی را در این ماه خدا داشته باشیم و بخشهایی که مربوط به حوزه کمیسیون خدمات شهری شورا در این ماه مبارک است بتوانیم با تصمیمات صحیح به ارائه خدمات بپردازیم.

حسین پناهی در بخش دیگری از سخنانش با گرامیداشت سالروز شهادت آیت الله مطهری اذعان داشت: شهید آیت الله مطهری در تربیت علم و دانش و پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی نقش بسیار ارزنده ای داشتند و دشمنان اسلام با شناسایی چنین شخصیت هایی اقدام به ترورنمودند.

حسین پناهی در ادامه سخنانش اذعان داشت: کارگران اصلی ترین و اساسی ترین شاخه تولید و رونق اقتصادی هستند و نقش این عزیزان بطور ملموس به عینه دیده می شوند.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: بهبود معیشت کارگران و ایجاد انگیزه خدمت برای آنها باید از مهمترین برنامه های مسئولان باشد و برای کمک به بحث رونق تولید جایگاه واقعی کارگران را دریابیم.

وی در ادامه سخنانش اذعان داشت:موضوع رفع سد معبر و ساماندهی مشاغل مزاحم یکی از مهمترین دغدغه های کمیسیون خدمات شهری بود که با اتحاد و همبستگی شورا و مدیریت شهری و معاونت خدمات شهری شاهد رفع این معضل در هسته مرکزی شهر ارومیه شدیم ، اما باید تلاش کنیم این شعاع موضوع را گسترش داده و مناطق شهری نیز ساماندهی شوند.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: باید به دنبال راهکارهای کوتاه مدت و بلند مدت باشیم تا بتوانیم در مقابل آسیبهای شهری ایستادگی کنیم.

حسین پناهی با اشاره به اینکه۸۰ درصد از گلهای شهری را سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه تولید می کند اذعان داشت: نهمین جشنواره گلها در ۴ نقطه از شهر ارومیه در حال برگزاری است که یکی از نقاط قوت این جشنواره تولید بیش از ۸۰ درصد گلها از سوی شهرداری ارومیه است که جا دارد از معاونت خدمات شهری و سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه تقدیر و تشکر کنم.

در ادامه جلسه رضا عباسپور مسئول فرهنگسرای حاجی پیرلو گزارشی از عملکرد فرهنگسرا و مشکلات محیط شهری را به کمیسیون ارائه نمود.

جلسه کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر ارومیه به ریاست حسین پناهی و با حضور مهندس مسعود پاکی عضو کمیسیون ، محمد ستارپور مشاور شورا در امور خدمات شهری شورا ، امیر سحابی معاون خدمات شهری شهرداری ارومیه ، پیمان حسن زاده دبیر جلسات کمیسیونهای شورا ، رضا عباسپور مسئول فرهنگسرای حاجی پیرلو ، سلطانی مدیر محله حاجی پیرلودر تاریخ ۹۸/۲/۱۴ برگزار شد.

حسین پناهی در پایان سخنانش با اشاره به رفع مشکلات مناطق کمتر برخوردار گفت: انقلاب محلی متعلق به مستضعفان و مناطق کمتر برخوردار است و متعلق به صاحبان انقلاب است و لذا باید از شعار خارج و به عملگرایی حرکت کنیم.

وی در ادامه اذعان داشت: باید به رشد و بالندگی مناطق کمتر برخوردار توجه ویژه شودو از حق و حقوق مردم حمایت کنیم.

حسین پناهی گفت: عدالت محوری باید در تمامی مناطق کمتر برخوردار اجرایی شود و فاصله طبقاتی را از بین ببریم.

گفتنی است که مصوبات پیشنهادی کمیسیون خدمات شهری به صحن شورای اسلامی شهر ارومیه ارجاع داده شد.

تعداد نمایش ها (79)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان