پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
رئیس کمیسیون خدمات شهری،  محیط زیست و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

رئیس کمیسیون خدمات شهری،  محیط زیست و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

نویسنده: Admin/دوشنبه, 30 دی,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس کمیسیون خدمات شهری،  محیط زیست و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: 

💠 تخفیف ۳۰ درصدی برای خودروها در جایگاههای معاینه فنی بمناسبت روز هوای پاک

حسین پناهی گفت:  بمناسبت ۲۹ دی روز هوای پاک و تشویق شهروندان برای توجه به این موضوع  و کاهش آلایندگی های زیست محیطی،  در جلسه امروز کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه،  مقرر گردید خودروها با ۳۰ درصد تخفیف از جایگاه های معاینه فنی بهره مند شوند. 
💠 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه، وی با تقدیر و تشکر از مجموعه تلاشگران شهرداری ارومیه ( معاونت خدمات شهری، سازمان های سیما، منظر و فضای سبز، مدیریت پسماند، مناطق پنجگانه شهرداری ارومیه و ستاد بحران) که با تلاش شبانه روزی و بارش های الهی اخیر اقدامت قابل قبول در پاکسازی معابر عمومی و مناطق انجام دادند اذعان داشت: تلاشهای شبانه روزی مجموعه شهرداری ارومیه و ستاد بحران در اقدامت اخیر و پاکسازی معابر شهری قابل تقدیر و تشکر است.
سخنگوی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: در جلسه امروز کمیسیون خدمات شهری، آئین نامه شیوه نامه تابلوهای تبلیغاتی شهری مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر گردید تمامی مسائل در راستای رعایت و حفظ منظر شهری باید طبق این شیوه نامه عمل نمایند.
حسین پناهی در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: بعضی از شیوه نامه ها درکمیسیون خدمات شهری مورد تصویب قرار گرفته است اما درکنار آن شیوه نامه های میادین میوه و تره بار، بازارچه های روز هفته، وسایل تفریحی و بازی، مبلمان شهری، برخورد با تخلفات، نامگذاری معابر شهری نیر به صورت شفاف اجرایی خواهد شد.
وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به نگاه اول مدیریت شهری بر حفظ منظر شهری گفت: نکاه اول مدیریت شهری حفظ منظر شهری است و این موضوع نیز در ساماندهی تابلوهای تبلیغاتی باید رعایت شود.

تعداد نمایش ها (57)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال ها
سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
مقالات
شورا

آمار بازدید
دی ان ان