پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
رئیس کمیسیون سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

رئیس کمیسیون سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

نویسنده: Admin/ﺳﻪشنبه, 15 مرداد,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس کمیسیون سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

💠 دومین جشنواره و نمایشگاه ملی گردشگری در شهر ارومیه برگزار می شود.

مهندس محمدخالد حاتمی گفت: دومین جشنواره و نمایشگاه ملی  گردشگری در شهر ارومیه با حضور کلانشهرها برگزار می شود.
💠 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، وی که در جلسه امروز کمیسیون سرمایه‌گذاری شورا سخن می گفت اذعان داشت: دومین جشنواره و نمایشگاه سراسری گردشگری و ششمین نمایشگاه صنایع دستی از ۲۶ لغایت ۲۹ مرداد ماه در شهر ارومیه برگزار خواهد شد.
💠 مهندس محمدخالد حاتمی گفت: مدیریت شهری ارومیه از دوره چهارم بطور تخصصی وارد بحث گردشگری شده است و تلاش بسیاری در جذب سرمایه گذار و گردشگر انجام داده است اما کافی نبوده است.
رئیس کمیسیون سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر ارومیه در ادامه سخنانش ضمن تقدیر از اقدامات سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان گفت: فاصله بین مدیریت شهری و سازمان میراث فرهنگی می تواند به ضرر شهر ارومیه باشد و لذا باید این فاصله ها را کم کرده و در کنار هم بر توسعه و جذب سرمایه‌گذار و گردشر برای شهر ارومیه باشیم.
وی در ادامه سخنانش اذعان داشت: در کنار هم بودن می تواند مقوله سرمایه گذاری و گردشگری را به سوی پیشرفت سوق دهد .
مهندس محمدخالد حاتمی گفت: سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان یک ارگان تخصصی است و مدیریت شهری نیز نمی تواند وارد حوزه های تخصصی شود اما می شود در کنار هم بودن در مسیر جذب گردشگر گام برداشت.
💠 رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری شورا در بخش دیگری از سخنانش افزود: با توجه به اینکه شهر ارومیه از نعمت طبیعت خدادادی و آثار باستانی و جاذبه های گردشگری بهره مند است لذا موضوع جذب گردشگری می تواند در درآمد و توسعه اقتصادی نیز برای شهر موثر باشد.
  وی گفت: ارتباط تنگاتنگ و خوب می تواند ظعف ها را به قدرت تبدیل کند اما متاسفانه بعضی از سلایق شخصی موجب عدم جذب سرمایه گذاری در شهر ارومیه شده است .
رئیس کمیسیون سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر ارومیه اذعان داشت: مردم در کنار مدیریت شهری در راستای جذب سرمایه‌گذار و گردشگر گام بردارند .
💠 گفتنی است که جلسه کمیسیون سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر ارومیه امروز به ریاست مهندس محمدخالد حاتمی و با حضور اعضای کمیسیون، جباری مدیرکل سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان با دستور جلسه بررسی نحوه برگزاری دومین نمایشگاه ملی گردشگری برگزار شد.
مصوبات پیشنهادی کمیسیون به صحن شورای اسلامی شهر ارومیه ارجاع داده شد.

تعداد نمایش ها (59)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان