پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
رئیس کمیسیون عمران، برنامه ریزی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

رئیس کمیسیون عمران، برنامه ریزی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

نویسنده: Admin/پنجشنبه, 26 دی,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس کمیسیون عمران، برنامه ریزی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: 

💠 پیاده سازی مکانیزه و هوشمند و تکمیل اطلاعات خرابی های خطوط بزرگراهی و معابر شهری با دستگاه اسکنر ( LCMS) 

مهندس عادل فتاحی در ابتدای جلسه کمیسیون عمران،  برنامه ريزي و جمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر ارومیه ضمن عرض خیر مقدم به اعضای کمیسیون  و مدعوین و میهمانان حاضر در جلسه  معاونت فنی و عمرانی و کارشناسان آن حوزه و نمایندگانی از دفتر مهندسین  مشاور آزمایشگاه فنی مکانیک خاک و ضمن همدردی با جانباختگان جمع کثیری از هم وطنان در سانحه هواپیمای مسافربری اوکراین آرزوی علو درجات بر آنان و صبر و شکیبایی برای بازماندگان این حادثه تلخ و ناگوار و همه ملت های متاثر از حادثه بزرگ تسلیت عرض نمودند. 
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه،  وی در ادامه سخنانش مصیبت ناشی از جاری شدن سیل در استان سیستان و بلوچستان که موجبات بی خانمانی جمع کثیری از هموطنان گردیده و امیدواری نمودند که ملت بزرگ ایران همچون گذشته در کنار دولت و سایر ارگانها تدابیر و تمهیدات لازم را جهت رفع مشکلات و کاهش آلام و تامین آرامش و آسایش مجدد را برای هموطنان فراهم نمایند. 
مهندس عادل فتاحی همچنین موفقیت و راهیابی و صعود مقتدرانه تیم ملی والیبال کشورمان به المپیک  2020 توکیو را به ملت بزرگ ایران و هنه ورزش دوستان تبریک و تهنیت عرض نمودند. 
رئیس کمیسیون عمرانی شورا در ادامه سخنانش اعلام کرد که استفاده بهینه از منابع موجود و حفظ و نگهداری از پروژه های مدیریت شهری در راستای کاهش هزینه ها و رضایت مندی شهروندان یکی از اولویت و برنامه های مدیریت شهری و سیاست های شورای اسلامی شهر ارومیه می باشد. سرمایه گذاری نرم افزاری و سخت افزاری تجهیزات و دستگاههای منحصر به فرد در زمینه پیاده سازی سیستم مکانیزه و هوشمند تحلیل اطلاعات خرابی های خطوط بزرگراهی و معابر شهری با دستگاه اسکنر (LCMS)  جهت دستیابی از تمام خرابی ها و بمنظور افزایش بهره وری معابر شهری و ساخت و نگهداری  فنی و کاهش هزینه های دوره ای تعمیر و نگهداری شامل درزگیری،  لکه گیری سطحی و روکش و سایر خرابی های نظیر طولی و عرضی و ترک های پوست چاله  و شیار افتادگی ناهمورای و زبری سطح بهمراه تصاویر سطح و رو سازی آسفالت. با کلیات درخواست شهرداری  موافقت گردید تا تنظیم تفاهم نامه لازم مراتب جهت بررسی و تصویب به این شورا اعلام نمایند. 
در خاتمه جلسه نامه های واصله به کمیسیون رسیدگی و جهت طرح در صحن شورا اعلام خواهد شد. 

تعداد نمایش ها (53)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال ها
سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
مقالات
شورا

آمار بازدید
دی ان ان