پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

نویسنده: Admin/ﺳﻪشنبه, 23 مهر,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
5/0
 

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

💠 توجه به راه اندازی کتابخانه های خصوصی در سطح شهر

حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد خلیل پور گفت: در راستای حمایت از کتابخانه های عمومی و نیز ترویج فرهنگ کتابخوانی باید کتابخانه های خصوصی نیز در کنار کتابخانه های عمومی ساخته شود.
💠 باید تلاش شود تا میزان مطالعات مردم افزایش یابد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، وی که در جلسه امروز کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا سخن می گفت ضمن گرامیداشت روز حافظ و روز جهانی استاندارد گفت: امروز با توجه به حجم و هجوم فضای مجازی در بین خانواده ها و جوانان متاسفانه میزان مطالعات کشوری کاهش یافته است و لذا مسئولان فرهنگی باید در راستای افزایش آن مطالعات و تدابیر لازم راذانجام دهند.
💠 مدیریت شهری همیشه از کتابخانه های عمومی سطح شهر حمایت کرده و خواهد کرد.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد خلیل پور که در جمع اعضای انجمن کتابخانه های استان سخن می گفت ضمن تسلیت سالروز شهادت آیت الله اشرفی پنجمین شهید محراب اذعان داشت: مدیریت شهری همیشه در جهت ترویج فرهنگ کتاب و توجه به موضوع کتاب و کتابخوانی از کتابخانه های عمومی استان حمایت کرده و خواهد کرد.

💠 فرهنگ کتابخوانی باید در بین مردم و خانواده رواج داده شود.
وی همچنین با تبریک روز پیوند اولیاء و مربیان و نیز روز جهانی نابینایان و عصای سفید اذعان داشت: باید تلاش شود تا فرهنگ کتابخوانی در بین مردم و خانواده رواج داده شود و این امر محقق نخواهد یافت مگر با یکدلی و.مسئولیت پذیری مسئولان فرهنگی.


💠 بروز رسانی کتابها باید در کتابخانه های عمومی انجام گیرد.

امروز با توجه به گذشت سالهای متوالی متاسفانه بسیاری از کتابهای موجود در کتابخانه های عمومی کهنه شده اند که باید از کتابهای تازه استفاده شود و لذا باید به فکر بروز رسانی و تازه سازی کتابها باشیم.

💠 ایجاد تفاهم نامه همکاری بین شهرداری ارومیه و کتابخانه های عمومی استان انجام می گیرد.
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: ایجاد تفاهم نامه همکاری بین شهرداری و کتابخانه های عمومی استان می تواند میزان توجه به فرهنگ کتاب ، کتابخوانی ، ساخت ، تجهیز و تشویق مردم به فرهنگ کتابخوانی و نیز مقابله با تهاجمات فرهنگی افزایش یابد.
جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد خلیل پور و با حضور اعضای کمیسیون ، مدیران شهرداری و اعضای انجمن های کتابخوانی استان آذربایجان‌غربی برگزار شد.

تعداد نمایش ها (99)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال ها
سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان