پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

نویسنده: Admin/دوشنبه, 21 مهر,1399/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

💠تجلیل از روشندلان فرهیخته و جانبازان هشت سال دفاع مقدس در روز جهانی نابینایان / توجه به زیر ساخت های ورزشی و تشکیل و تقویت آکادمی و مدرسه والیبال در شهر ارومیه / توجه به مباحث فرهنگی و اجتماعی باید در دستور کار دستگاههای اجرایی قرار گیرد.

🔷 حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد خلیل پور گفت: به پاس گرامیداشت روز جهانی نابینایان (عصای سفید) ، از روشندلان فرهیخته و جانبازان هشت سال دفاع مقدس تجلیل خواهد شد.

💠به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، وی گفت: در جلسه امروز صحن شورای اسلامی شهر ارومیه مقرر گردید به پاس گرامیداشت روز جهانی عصای سفید و ارج نهادن به روشندلان و نیز جانبازان هشت سال دفاع مقدس روز پنجشنبه مورخه 24 مهرماه از سوی شهرداری ارومیه ( سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه ) با اهدای لوح تقدیر تجلیل بعمل آید.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد خلیل پور در ادامه سخنانش اذعان داشت: امروز مسئله فرهنگ و مذهب یک موضوع بسیار مهم و اساسی است و همانطور که مقام معظم رهبری در بسیاری از فرمایشاتشان به موضوعات فرهنگی و مذهبی تاکیدات بسیاری داشته اند لذا توجه بر مباحث فرهنگی ، اجتماعی و مذهبی یک وظیفه بر همه ما است .
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: توجه به زیرساخت های ورزشی و تشکیل و تقویت آکادمی و مدرسه والیبال در شهر ارومیه یکی دیگر از موضوعات بود که در جلسه امروز کمیسیون فرهنگی و احتماعی شورا مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر گردید که دستگاههای اجرایی بر این موضوع توجه ویژه ای داشته باشند.

تعداد نمایش ها (6)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال ها
سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان