پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا و رئیس کمیسیون نظارت شورای اسلامی شهر ارومیه در جلسه شورای نامگذاری که صبح امروز برگزار شد، گفتند:

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا و رئیس کمیسیون نظارت شورای اسلامی شهر ارومیه در جلسه شورای نامگذاری که صبح امروز برگزار شد، گفتند:

نویسنده: Admin/ﺳﻪشنبه, 01 مرداد,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

💠 نامگذاری شهدای مهندس و پزشک در شهر ارومیه انجام می شود / ساماندهی تصاویر شهدا در پروژه ها 

حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد خلیل پور گفت: در جلسه امروز کمیته نامگذاری شورای اسلامی شهر ارومیه مقرر گردید شهرداری ارومیه نسبت به ساماندهی تصاویر شهدای گرانقدر اقدام نماید.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، وی در ادامه سخنانش اذعان داشت: نباید در بین شهدا تفاوتی قائل شویم و همه شهدا فرزندان غیور این مملکت و برای همه ما عزیز هستند.
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: با توجه به مباحثی که در جلسه کمیته نامگذاری شورا انجام گرفت مقرر گردید شهرداری ارومیه نسبت به نامگذاری شهدای پزشک و مهندس در معابر شهری اقدام نماید.
حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد خلیل پور افزود: با توجه به ارج نهادن به مقام شامخ شهدا تمامی معابر و کوچه های بالای ۱۰ متر و علی الخصوص مکانهایی که خانواده شهدا در آن منطقه زندگی میکنند نامگذاری می شوند.

در ادامه رئیس کمیسیون نظارت شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

💠 مسئله نامگذاری معابر شهری در واقع حکم شناسنامه شهرها را دارد.
عبدالرحمن نقشین رئیس کمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر ارومیه در جلسه امروز کمیته نامگذاری گفت: مسئله نامگذاری معابر شهری در واقع حکم شناسنامه شهرها را دارد و در مدیریت شهری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.
وی در بخش دیگری از سخنانش افزود: با توجه به اینکه شهر ارومیه بعنئان شهر اقوام و ادیان شناخته شده است لذا نامگذاری معابر باید به دور از سلایق انجام گیرد .
عبدالرحمن نقشین گفت: در نامگذاری معابر باید بنام شخصیت هایبزرگ فرهنگی ، ادبی و علمی و تاریخ تمدن اسلام نیز توجهات ویژه‌ای شودو در کشور ما نیز این مسئله همواره در راس کارهای فرهنگی مورد توجه واقع شده است.
وی در ادامه سخنانش اذعان داشت: شخصیت های تاریخی و شهدا میراث ماندگار یک ملت است و باید در نامگذاری معابر شهری بر این میراث ماندگار توجه ویژه ای شود.
عبدالرحمن نقشین افزود: نام یک مکان هویت بخش و تقویت کننده آن مکان است و لذا تصویب نامگذاری معابر ، میادین ،خیابانها و کوچه ها از حوزه شهری و همچنین تغییرنام آنها با رعایت مقررات مربوطه از سوی شورای اسلامی شهر انجام گیرد.

تعداد نمایش ها (56)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان