پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
رئیس کمیسیون نظارت شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:  باید همیشه در مقابل بحران ها و حوادث غیرمترقبه آمادگی لازم را داشته باشیم.

رئیس کمیسیون نظارت شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: باید همیشه در مقابل بحران ها و حوادث غیرمترقبه آمادگی لازم را داشته باشیم.

نویسنده: Admin/یکشنبه, 25 فروردین,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس کمیسیون نظارت شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

باید همیشه در مقابل بحران ها و حوادث غیرمترقبه آمادگی لازم را داشته باشیم.

عبدالرحمن نقشین در جلسه امروز کمیسیون نظارت شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: با توجه به حوادث اخیر سیل در کشور باید همیشه در مقابل بحرانها و حوادث غیرمترقبه آمادگی لازم را داشته باشیم.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، وی با تبریک سال جدید نوروزی سال رونق تولید و اعیاد شعبانیه گفت: کمیسیون نظارت شورای اسلامی شهر ارومیه توجه جدی بر پروژه های عمرانی و خدماتی شهرداری ارومیه بخصوص بر پروژه های تحویل موقت خواهد داشت .

عبدالرحمن نقشین در ادامه سخنانش با تسلیت درگذشت تعدادی از هموطنان در  سیل اخیر اذعان داشت: متاسفانه بی توجهی به زیرساخت ها موجب بروز سیل در بسیاری از مناطق کشور شد.

رئیس کمیسیون نظارت شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: از شهردار و پرسنل خدوم شهرداری ارومیه و مردم شریف که در زمینه کمک رسانی به سیل زدگان اقدامات بموقعی انجام دادند تقدیر و تشکر می کنم ضمنا در ارتباط با بارندگی های اخیر نیز باید از شهردار و اعضای شورای شهر و در کل از خانواده بزرگ شهرداری تقدیر کرد که خوشبختانه شهر ارومیه آسیبی ندید  .

وی در ادامه سخنانش اظهار داشت: بارها گفته ایم که سپاه یک نیروی مقتدر و باقدرتی است و اقتدار آن به دنیا ثابت شده است و اگر سپاه نبود در منطقه علی الخصوص کشورهای عراق و سوریه امروز امنیت معنا نداشت و الان آنجا مثل گذشته در دست داعشی ها بود ، پس آمریکا باید به اقتدار و شجاعت سپاه پاسداران اعتراف کند.

عبدالرحمن نقشین گفت: امروز نباید سپاه را فقط یک نیروی نظامی در نظر گرفت بلکه سپاه در زمینه های فرهنگی ، اجتماعی و اقتصادی فعالیت نموده و در رفع محرومیت زدایی در مناطق محروم تلاش بی وقفه ای داشته است و امنیتی که امروز ما در مرزها و خصوصا در مرزهای آذربایجان‌غربی داریم مدیون تلاشها ، شجاعت و استقامت و برنامه ریزی های دقیق سپاه می باشد.

جلسه کمیسیون نظارت شورای اسلامی شهر ارومیه به ریاست عبدالرحمن نقشین و با حضور دکتر علیزاده امامزاده رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه ، مهندس عادل فتاحی، حسین بخشایشی، زلفعلی ابراهیمی و مهندس مسعود پاکی اعضای کمیسیون ، زینال تمایل رئیس اداره بازرسی شهرداری ، حسین دوستی معاون برنامه ریزی و توسعه نیروی انسانی شهرداری ، جعفری مسئول امور شوراهای شهرداری ارومیه و پیمان حسن زاده دبیر جلسات کمیسیونهای شورا در تاریخ ۹۸/۱/۲۴ برگزار شد.

گفتنی است که مصوبات پیشنهادی کمیسیون به صحن شورای اسلامی شهر ارومیه ارجاع داده شد.

تعداد نمایش ها (115)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان