پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
رئیس کمیسیون نظارت شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

رئیس کمیسیون نظارت شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

نویسنده: Admin/شنبه, 05 مرداد,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس کمیسیون نظارت شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: 
شورای اسلامی شهر ارومیه در تمامی موارد و زمینه های مدیریت شهری مصوبات لازم را ابلاغ کرده است / تراموای شهری یکی از اساسی ترین نیازهای شهری است.

⬇️ عبدالرحمن نقشین گفت: شورای اسلامی شهر ارومیه در ادوار گذشته و حال مصوبات لازم و اساسی را  در همه  زمینه ها و مدیریت شهری ابلاغ نموده است که جا دارد از اعضای شوراهای اسلامی شهر ارومیه  در دوره های گذشته و حال تقدیر و تشکر نمائیم.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، وی که در جلسه امروز کمیسیون نظارت شورا سخن می گفت ضمن عرض تبریک عملیات افتخار آفرین مرصاد گفت: با توجه به اقدامات مهم متاسفانه بعضی از مصوبات ابلاغی ناقص مانده اند و لذا مدیران شهری و دستگاههای ذیربط باید نسبت به مصوبات ابلاغی مدیریت شهری حساس باشند.
⬇️ رئیس کمیسیون نظارت شورای اسلامی شهر ارومیه اذعان داشت: در خصوص پروژه های پسماند و مدیریت زباله و سایت نازلو مصوبات متعددی از سوی شورا ابلاغ شده است و توجه به استقبال سرمایه گذاران متاسفانه ناقص مانده اند و در این زمینه نیز نیاز به یک حرکت انقلابی است.
عبدالرحمن نقشین در ادامه سخنانش گفت: ساماندهی سگها و حیوانات ولگرد یکی دیگر از معضلات شهری است که متاسفانه در بعضی از نقاط و پارکهای سطح شهر دیده می شوند و موجب نارضایتی شهروندان شده است و لذا لازم به رفع این مشکل است.
وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به نیاز شهر ارومیه به تراموای شهری گفت: موضوع تراموای شهری نیز یکی دیگر از نیازهای اساسی شهر ارومیه است .
رئیس کمیسیون نظارت شورای اسلامی شهر ارومیه افزود: احداث بوستان ها و پارکها در مناطق کمتر برخوردار یکی دیگر از نیازهای اساسی شهر ارومیه است که با توجه به سیاست های کلی شورا اقدامات مهمی در این زمینه انجام گرفته است اما کافی نبوده و باید ادامه یابد.
وی مصوبات ابلاغی شورای اسلامی شهر ارومیه را ۱۳۰۰ مصوبه اعلام و اذعان داشت: از ۱۳۰۰ مصوبه ابلاغی در دوره پنجم شورای اسلامی شهر ارومیه حدود ۸۶۹ مصوبه اقدام شده ، ۳۹۸ مصوبه در دست اقدام و ۱۵ مصوبه اقدام نشده است.
جلسه کمیسیون نظارت شورای اسلامی شهر ارومیه صبح امروز به ریاست عبدالرحمن نقشین و با حضور اعضای کمیسیون و معاونین و مدیران شهرداری ارومیه با دستور جلسه بررسی پروژه میدان امام (ره) و نامه های کمیسیون برگزار شد.

تعداد نمایش ها (42)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان