پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
رئیس کمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:  ۱۲۱۴ مصوبه در سال ۹۷ ابلاغ شده است.

رئیس کمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: ۱۲۱۴ مصوبه در سال ۹۷ ابلاغ شده است.

نویسنده: Admin/ﺳﻪشنبه, 10 اردیبهشت,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس کمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

۱۲۱۴ مصوبه در سال ۹۷ ابلاغ شده است.

عبدالرحمن نقشین گفت: در سال ۱۳۹۷ حدود ۱۲۱۴ مصوبه از سوی شورای اسلامی شهر ارومیه به سازمانهای تابعه شهرداری ابلاغ شده است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، رئیس کمیسیون نظارت شورا ضمن عرض تبریک روز ایمنی و حمل و نقل ، روز ملی شوراها ، روز جهانی کار و کارگر اذعان داشت: از کل مصوبه ابلاغی شورای اسلامی شهر ارومیه در سال ۹۷ حدود ۶ مصوبه بدون دستور ، ۷۴۸ مصوبه اقدام شده ، ۴۱۳ مصوبه در دست اقدام بوده است و امید می رود مدیران شهرداری با جدی گرفتن مصوبات ابلغی شورای اسلامی شهر در اجرایی نمودن آنها تلاش کنند.

عبدالرحمن نقشین در ادامه سخنانش با تبریک سالروز شهادت شهید آیت الله مطهری و روز معلم گفت: معلمی از مهمترین و تاثیرگذارترین شغلهایی است که در تعلیم علم و دانش نقش بسیار کلیدی دارد و اگر به قشر معلم توجه کنیم بسیاری از مشکلات امروزی جامعه از بعد فرهنگی و علمی و حتی اقتصادی حل خواهد شد.

وی در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: متاسفانه امروز  به جایگاه واقعی معلم توجه نشده است و ارزش نهادن به قشر زحمتکش معلمی یعنی پیشرفت علم ،دانش و توسعه و امروزه همه پیشرفت ها و موفقیت ها در دنیا مدیون معلمان می باشد.

عبدالرحمن نقشین گفت: یکی از مهمترین بحثهایی که در جلسه کمیسیون نظارت مورد بحث قرار گرفت موضوع حقوق و اضافه کاری پرسنل زحمتکش شهرداری ارومیه بود که مورد بررسی اعضای کمیسیون قرار گرفت.

گفتنی است که در جلسه کمیسیون نظارت ،تمجیدی مسئول امور قراردادهای شهرداری ارومیه گزارشی از ماده ۱۴ آئین نامه معاملاتی و آگهی های مزایده و مناقصات شهرداری ارائه کرد.

جلسه کمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر ارومیه به ریاست عبدالرحمن نقشین و با حضور مهندس عادل فتاحی ، حسین بخشایشی ، زلفعلی ابراهیمی و مهندس مسعود پاکی اعضای کمیسیون ، زینال تمایل رئیس اداره بازرسی شهرداری ارومیه ، اشرفی معاون مالی و اقتصادی شهرداری ، تمجیدی مسئول امور قراردادهای شهرداری ، جعفری مسئول امور شوراهای شهرداری ارومیه و پیمان حسن زاده دبیر جلسات کمیسیونهای شورا در تاریخ ۹۸/۲/۷ برگزار شد.

لازم به ذکر است که مصوبات پیشنهادی کمیسیون نظارت و پیگیری به صحن شورای اسلامی شهر ارومیه ارجاع داده شد.

تعداد نمایش ها (93)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان