پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
رییس مرکز مطالعات و پژوهش های شورای اسلامی شهر ارومیه:

رییس مرکز مطالعات و پژوهش های شورای اسلامی شهر ارومیه:

نویسنده: آقای نصیرپور/چهارشنبه, 24 شهریور,1400/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رییس مرکز مطالعات و پژوهش های شورای اسلامی شهر ارومیه:

هوشمندسازی در تمامی حوزه ها یکی از مهمترین اهداف مدیریت شهری است/ ضرورت بهره مندی حداکثری از فناوری اطلاعات در ایام شیوع کرونا
🔺رییس مرکز مطالعات و پژوهش های شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: باید به سمت شهرداری و شهر هوشمند حرکت کنیم و با الکترونیکی کردن تمامی خدمات، مردم از این موارد بهره مند شده و استفاده کنند.

🔘به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه، حسین پناهی در آیین آغاز فاز دوم سامانه جامع شهدا( لاله های بهشتی) ارومیه و رونمایی از اپلیکیشن متوفیان اظهار کرد: با توجه به اینکه زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست، قطعا اینگونه اقدامات که در همین راستا است بدون ثواب نبوده و اجر الهی دارد و ان شاء الله خداوند افتخار شهادت را نیز نصیب همه مان بکند.
وی با بیان اینکه گلزار شهدا مایه خیر و برکت برای شهرمان است، افزود: در شرایط کرونایی ضروری است که به سمت تورهای مجازی و ایجاد فضاهایی جهت استفاده از فناوری های نوین برویم و ضرورت استفاده حداکثری از این موضوع در این شرایط چندین برابر است.

رییس مرکز مطالعات و پژوهش های شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: باید به سمت شهرداری و شهر هوشمند حرکت کنیم و با الکترونیکی کردن تمامی خدمات، مردم از این موارد بهره مند شده و استفاده کنند چرا که رضایتمندی و رفاه و آرامش آنها مهمترین مساله برای مدیریت شهری است.
پناهی تصریح کرد: یکی از مهمترین اهداف مدیریت  شهری، هوشمندسازی در تمامی حوزه ها و ارائه خدمات غیرحضوری بوده و از طرفی بسیاری ضروری است که مباحث اطلاع رسانی در این حوزه بسیار جدی گرفته شده و به صورت هدفمند و با برنامه مدون به سمت تبلیغ روزانه خدمات الکترونیکی در فضای مجازی و آشنایی هرچه بیشتر شهروندان با این خدمات برویم و در این راستا از ظرفیت های صداوسیما نیز باید بهره مند شویم.
عضو هیئت رییسه شورای اسلامی شهر ارومیه ادامه داد: ان شاء الله با عمل به آرمانهای شهدا و زنده نگه داشتن راه روشن و الهی شهدا که مسیر هدایت همه ما است، عاقبت بخیر شویم.

تعداد نمایش ها (13)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال ها
سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان