پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر:

رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر:

نویسنده: Admin/چهارشنبه, 18 تیر,1399/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

🔻رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر:
🔺مساکن مهر گلشهر ۱۶ هزارنفر ساکن دارد/ طنین انداز شدن نوای اذان در منطقه گلشهر

🔹عضو شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:  با بهره برداری مسجد امام رضا (ع) تا سال آینده،  صدای اذان در سطح گلشهر طنین انداز می شود.

📌به گزارش اداره اطلاع رسانی واموربین الملل شهرداری ارومیه، حجت الاسلام والمسلمین محمد خلیل پور در مراسم کلنگ زنی احداث مسجد امام رضا(ع) در گلشهر  با بیان اینکه روحانیت منشا خیر و برکت است با اشاره به نبود مسجد در گلشهر بر اساس اعلام روحانیون و ساکنان گلشهر ، عنوان کرد:  بر اساس اعلام ساکنان گلشهر نبود مسجد منجر به بروز برخی نابسامانی  اعتقادی، فرهنگی و دینی شده بود.

وی با بیان اینکه نبود مسجد در گلشهر از جمله دغدغه های اصلی ساکنان بود، اظهار کرد: اخیرا در جلسه ای با حضور شهردار ارومیه نسبت به ساخت و کلنگ زنی مسجد  در آستانه ولادت با سعادت امام رضا (ع) اقدام شد.

عضو شورای اسلامی شهر ارومیه با بیان اینکه در  مساکن مهر گلشهر ارومیه، جمعیتی به میزان 16 هزار نفر دارد، اظهار کرد:  علاوه بر نبود مسجد، نبود برخی مراکز خدماتی و رفاهی  چون نانوایی و  مرکز خرید و سایر مراکز  از جمله دغدغه های ساکنان گلشهر بود  که در جلسه اخیر با شهردار، شهردار ارومیه برای رفع این مشکلات همچنین تدابیری را  اتخاذ کرد.

وی گفت:  با اتمام ساخت و بهره برداری مسجد تا سال آینده  شاهد طنین اندازی صدای اذان و اشهدان لا اله الا الله، اشهدان محمدا رسول الله و اشهدان علی ولی الله در سطح منطقه گلشهر خواهیم بود و امید است در نقاط مختلف سطح شهر چنین حرکت های مذهبی و فرهنگی تداوم داشته باشد.

تعداد نمایش ها (16)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال ها
سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
مقالات
شورا

آمار بازدید
دی ان ان